www.sudzibas.lv Gmail.com Konts tika atspējots

Gmail.com - Konts tika atspējots

Nezinamu iemeslu del konta atspejosana! [slēpt]@)gmail.com uz kuru iet visadi maksajumi un ta talak un [slēpt]@)gmail.com atspejosana tiek dota tada veidlapa kura kipa jaaizpilda bet vinu tat nevar atvert! ko man darit , man steidzami vajag sos kontus ! vienkari stulbie pidari bleg [slēpt]@ https://support.google.com/accounts/answer/40695?hl=lv&ctx=ch_ServiceLoginAuth

R ri4y 14.04.2015

Jāzvana uz Microsoft Latvia filiāli tehnisko dienestu, viņi palīdzēs risināt problēmu. Uz doto brīdi, raksta telefonā ka e-pasts nav pareiz, kaut gan no datora varu ieiet, pazvanīju un uzzināju, ka ir tehniskā kļūme, ka izmet ārā no e-pasta

Ventilators 16.04.2015

Kāds sakars Microsoft ar google epastu Gmail?

P patiess 17.04.2015

vissticamāk tavs konts tika uzlausts.

P populari-1.mozello.lv 15.06.2015

Ierakstot visus datu atveras sis, Konts tika atspējots

Ja no pierakstīšanās lapas tikāt novirzīts uz šo lapu, tas nozīmē, ka ir atspējota piekļuve jūsu Google kontam.

Jūsu konts nav dzēsts, dati nav mainīti, un jūs, iespējams, varat atgūt piekļuvi savam kontam.

Kādēļ Google atspējo kontu darbību?
Google vēlas nodrošināt, lai ikvienam lietotājam savienojumu izveide un saziņa būsu droša. Lai saglabātu šo vidi, Google patur tiesības veikt šādas darbības:

neļaut Google kontā izmantot konkrētu produktu vai neļaut izmantot visu Google kontu sistēmu, ja tiek pārkāpti Google pakalpojumu sniegšanas noteikumi, konkrēta produkta pakalpojumu sniegšanas noteikumi (pieejami produkta lapā) vai konkrēta produkta politikas.
jebkurā laikā un jebkādu iemeslu dēļ pārtraukt jūsu konta darbību ar iepriekšēju paziņojumu vai bez tā.
Darbības, kas jāveic, ja konts ir atspējots
Lūdzu, vispirms pārskatiet atbilstošos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Pēc tam, ja uzskatāt ka konts nebija jāatspējo, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu. Sazinoties ar mums par šo problēmu, jūs apliecināt, ka esat šī konta īpašnieks, kā arī atļaujat mums pārskatīt jūsu konta saturu, lai izvērtētu jūsu pieprasījumu.