LV RU
www.sudzibas.lv Gmail.com Konts tika atspējots

Gmail.com - Konts tika atspējots

Nezinamu iemeslu del konta atspejosana! [slēpt]@)gmail.com uz kuru iet visadi maksajumi un ta talak un [slēpt]@)gmail.com atspejosana tiek dota tada veidlapa kura kipa jaaizpilda bet vinu tat nevar atvert! ko man darit , man steidzami vajag sos kontus ! vienkari stulbie pidari bleg [slēpt]@ https://support.google.com/accounts/answer/40695?hl=lv&ctx=ch_ServiceLoginAuth

Komentāri (6)

Ri ri4y 14.04.2015

Jāzvana uz Microsoft Latvia filiāli tehnisko dienestu, viņi palīdzēs risināt problēmu. Uz doto brīdi, raksta telefonā ka e-pasts nav pareiz, kaut gan no datora varu ieiet, pazvanīju un uzzināju, ka ir tehniskā kļūme, ka izmet ārā no e-pasta

Ventilators 16.04.2015

Kāds sakars Microsoft ar google epastu Gmail?

Ma macbeton 16.04.2015

Vajag sūdzēties pollicijā!

Pa patiess 17.04.2015

vissticamāk tavs konts tika uzlausts.

Po populari-1.mozello.lv 15.06.2015

Ierakstot visus datu atveras sis, Konts tika atspējots

Ja no pierakstīšanās lapas tikāt novirzīts uz šo lapu, tas nozīmē, ka ir atspējota piekļuve jūsu Google kontam.

Jūsu konts nav dzēsts, dati nav mainīti, un jūs, iespējams, varat atgūt piekļuvi savam kontam.

Kādēļ Google atspējo kontu darbību?
Google vēlas nodrošināt, lai ikvienam lietotājam savienojumu izveide un saziņa būsu droša. Lai saglabātu šo vidi, Google patur tiesības veikt šādas darbības:

neļaut Google kontā izmantot konkrētu produktu vai neļaut izmantot visu Google kontu sistēmu, ja tiek pārkāpti Google pakalpojumu sniegšanas noteikumi, konkrēta produkta pakalpojumu sniegšanas noteikumi (pieejami produkta lapā) vai konkrēta produkta politikas.
jebkurā laikā un jebkādu iemeslu dēļ pārtraukt jūsu konta darbību ar iepriekšēju paziņojumu vai bez tā.
Darbības, kas jāveic, ja konts ir atspējots
Lūdzu, vispirms pārskatiet atbilstošos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Pēc tam, ja uzskatāt ka konts nebija jāatspējo, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu. Sazinoties ar mums par šo problēmu, jūs apliecināt, ka esat šī konta īpašnieks, kā arī atļaujat mums pārskatīt jūsu konta saturu, lai izvērtētu jūsu pieprasījumu.

Th thimonthee 11.08.2017

Contacto Directo: timothe[email protected]

¿Desea comprar un coche?
Construir su casa? Cambiando su empresa? Necesita un préstamo legítimo? Es necesario la inversión ?
Puedo ayudarle. Me ofrecen préstamos a las personas en el año 1000 a 10 millones en todas las personas honestas de todo el mundo a un ritmo de 2%. Tengo una bastante grande de capital que hacen préstamos e inversiones mientras gira la capital, también ayudará a aumentar mis dividendos.
Ofrezco hipotecas, préstamos comerciales, préstamos internacionales, préstamos personales y préstamos Exclusivo préstamos educativos. Ofrezco préstamos
a disposición de aquellas empresas, otras organizaciones públicas y privadas, y muchos otros.
Nota: Si desea hacer préstamos en $ y €; XPE; CHF etc ...
Contacta directamente: [email protected]

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes