www.sudzibas.lv G&M Fashion Pārdevēju attieksme

G&M Fashion/ T/C Azur Veikals - Pārdevēju attieksme

Rīgā, tc Azur veikalā G&M fashion ir nepatīkami ieiet un iepirkties, jo kā pārkāpj veikala slieksni, pārdevēja seko aiz muguras. man nav patīkami izvēlēties preci, ja uz mani skatās kā uz potenciālo zagli. veikalam iesaku izvietot kameras, lai pārdevējām nav jākļūst par apsargiem, detektīviem, kuru galvenais uzdevums ir sekot pircējiem. kā arī pievērsiet uzmanību kārtībai, jo uzlaikošanas kabīnes jums sen nav uzkoptas.

Neizdevās neko nozagt? Neraizējies, te ir pilns ar sūdzībām par pārdevējiem, kuri neliekas ne zinis par pircējiem, mēģini kādā no tiem veikaliem!

O Oskars1241 05.09.2016

Nu ja, Latvieša mentalitāte, labāk pateikt ko sliktu, nekā paklusēt, vai nedod dievs ko labu pateikt.

P prasīgs klients 05.09.2016

labu varu pateikt par veikaliem, kas pienācīgi apmāca jaunās pārdevējas klientu apkalpošanā. labākos vārdus varu teikt par drogām, jo tur māk pasveicināt, sniedz konsultāciju un ir patīkama attieksme. bet G&M ir veikals, klientu apkalpošanā ir pielīdzināms apaļai 0.

J Juris 26.12.2017

Ļoti kaitina, ka veikalā G&M Zolitūdē visu laiku arī pakaļ staigā pārdevēja un skatās uz rokām.