Global Intellectual Security - Neizmaksa algas laicigi!

Tā pēc Valsts darba inspekcijas iejaukšanās darba algas parādu izmaksā Global Intellectual Security (SIA Monitoringa serviss). Kopš aprīļa krāja, bet vienalga visam parādam nepietika un spēja norēķināties tikai daļēji. I tad vēl nošmauca par 0.83 euro. Tas laikam ieturēts par smaidu, jo sasmīdināt GIS tiešām māk - i ierakstītā vēstulē baltas lapas atsūtīt, i parādu sīcenē samaksāt.
Interesanti, Valsts ieņēmumu dienests, vai šim uzņēmumam ir skaidra nauda / kase bilancē?

PS-ja kādam nostaļģija pēc santīmiem, varu padalīties, jo bijušais darba devējs ir tik globāls un intelektuāls, ka neatšķir pat centus no santīmiem.

K

Работяга 13.09.2017

Vel viena smauceju kantoris!

Dainis 14.09.2017

Nosaukums Global Intellectual Security jau visu izsaka, droši vien Latgales krievi dibinājuši, un likās, ka nosaukums kruts :D

K kordiline 19.03.2018

Dibinātāji tiešām ir krievi, un lielākā daļa strādājošo arī ir krievi, tā saucamā "piektā kolonna" - vislieliskākais Nils-mēra amatā (jo krievs taču!) un Putins-elks.
Jautājums K13 - vai esi Valsts darba inspekcijai arī pateicis, ka pilnā grafikā darba stundu skaits mēnesī ir 240 stundas! Kaut pēc likuma būtu jābūt tikai 160 stundām? Reāli mēnesī ir tikai 4 normālas brīvdienas!