Gliemežnīca - Krāpšana

Aizbraucu pie viņiem strādāt, solīja algu pa telefonu runājot 42 eur dienā uz rokas, vēlāk teica, ka 20 eur dienā, ok, tas labi, bet, kad tu jau esi kārtīgi nostrādājis savu darbu tev pasaka, ka nemaksās, jo līgums nebija noslēgts, un to viņi neslēdz nedēļu, jo liek tajā laikā mācīties darba pienākumus, kuri jau sen skaidri un darba tiek darīts pilnā slodzē.

Sveiks mīļais neapmierinātais cilvek
Saksism ar to ka cilvekam maksa ja viņš mak stradāt un darit savu darbu pareizi nevis stāvet un urbinat degunu ka to visi mak. Nemaki stradat ar atiecigi uzticeto darbu nevaino uzņemumu bet paskaties uz sevi pašu. Varbut ir jaiet vel pamacities lai spetu pelnit atiecigi par savam prasmem. Velu veiksmi.(pasmaidam)

M Meitene2017 14.06.2017

Pirmkārt, es tajā dienā nestāvēju, bet darīju visu un bez kļūdām. Ar kasi, ar ēdienu un vācu galdus un darīju visu priekš viņiem pa velti. Nav normāli, ja tur ar kasi ļauj strādāt citām meitenēm, kurām 18 gadi nav pat tuvu, un mēnešus bez sanitārās strādā, kā arī ēdienu kuru liek klientiem, pati atnāk ar rokām, kurām tikko skaitīja netīru naudu un vandas pa salatiem un velk ārā ko pati grib.

T Tauta 14.06.2017

Uzpūst mes visi mākam mušu no ziloņa. Nostrada meitene vienu dienu un stasta ka zin visu un māk visu. Tad jau vajadzdeja palik tur un pieradit ka esi to verta nevis raut asti kajstarpe,???? prasit izdomatus zelta kalnus un raudat interneta. Labak ej pamacies vel un beidz piesārņot internetu ar muļķibam. Neesi tas cinitis kas gazis to vezumu. ????????????????????

M Meitene2017 14.06.2017

Cilvēkiem nav jāēd ēdiens, kuru viņa apgrapsta ar savām netīrām rokām. Tur es biju kāda septītā, kas mācās, jo tur visi aiziet prom, attieksme nekāda, viņiem pat tagad nav kas strādā, jo visi iet prom, smieklīgi. Nevajag sludinājumā melot un teikt kā ir, nevis vilināt, lai kāds nostrādā un dzīvot uz viņu rēķina.
Lai tev, cīnīt,, gāžas lieli vezumi. Uz redzēšanos!

T Tauta 14.06.2017

Ko atvadies vārdu krajums pazuda vai melot apnika. Saprotu ka esi cilveks kas vienu dienu nostrada un prasa uzreiz zelta kalnus. No sakuma jāiemācas matemātika lai saprastu to ka no visa iet nos nodikļi bet nu labi tik talu jau tu nevaretu aizdomaties. Biji parak aizņemta droši vien ar sevis slavēšanu. Nākamreiz nolaid degunu no mākoņiem pirms sac apmelot kādus un lūdzu beidz melot man liekas visiem jau sen tas ir apnicis. Kad pāaugsies tad varesi skaitit pantiņus.lidz tam laikam ka jau teicu iepriekš beidz čīkstet dzive ir skarba samierinies mazuli poniy.

M Meitene2017 14.06.2017

Izklausās, ka tev dzīvē iet grūti un, ka esi no šīs kafejnīcas kādam rads vai draugs, vai tev nav dzīve, ka sēdi te un gudri runā.
Par un ap nodokļiem visu zinu.
Prieks, ka tu kādam vergo un tevi novērtē, kaut gan pēc tevis izklausās, ka nenovērtē.
Varbūt sākumā pabeidz pamatskolu pirms gudri runā :)

Šādi krāpnieciskie uzņēmumi kropļo visu valsts darba tirgu un lielā mērā tieši pateicoties šādiem neliešiem šobrīd ir ļoti problemātiski noalgot labus darbiniekus.

M Meitene2017 16.06.2017

Arī darbiniekus atrast grūti, kā lai uzticas nākamajam darba devējam pēc tādas pieredzes?