Vendene - Neēdams ēdiens!

2015. gada 12. augustā bijām tur paēst salātus. Salāti bija neēdami, jo bija apkaltuši un pilnīgi noteikti nebija svaigi. Mani tā saucamie Grieķu salāti sastāvēja no apkaltušiem Ķīnas kāposta kaceniem, pāris apkaltušām Ledus salātu lapām, pāris mīkstām un apkaltušām tomātu šķēlēm, un sakaltušām (brūnām) redīsu šķēlēm. Visus šos gardumus es atradu zem skaistā garnīra. Draudzenes pasūtīja Cēzara salātus un principā viņu salāti ne ar ko neatšķīrās no maniem. Viena no mums pasūtīja zivi un tās garnīrs bija identisks maniem Grieķu salātiem. Radās iespaids, ka salāti netiek gatavoti pēc pasūtījuma, bet no rīta sagriezti, samesti kaut kādā traukā un pēc tam dienas garumā arī pasniegti. Tā kā es apzinos, ka salātus negatavo viesmīle, tad palūdzu viesmīli nodot sveicienus pavāram. Viesmīles reakcija bija nekāda...

E

M Mersedesa 20.08.2015

Es arī pirmdien vīlos salātos "Siera kārtojums", cena milzīga, priekš tik neciliem salātiem. Kafija baudāma, viesmīle normāla. Tātad "klibo" virtuve.

S SUPERBOSS 27.07.2020

Bijām Vendena. Tur smirdēja pēc vecas eļļas. ne īpaši tīrs. Otrajos tikai cūkgaļu piedāvāja. Salātu vispār nebija. Maza izvēle un cenas neadekvātas. Liekas, ka tādu cūcību var tikai krievi uzturēt. NEIESAKU!