www.sudzibas.lv Glendeloka krodziņš darba meklētājiem!

Vendene, Glendeloka - darba meklētājiem!

Pašas drausmīgākās vietas, kur esmu bijusi. ;[
Sāku strādāt par bārmeni, pateica, ka 40 st apmācība, pēc tam vienkārši: bye-bye!!!
Apmācība par bārmeni šāda: sniega tīrīšana stundu vai vairāk, un vēl pajautā: "Kāpēc tik lēni?"...visādi melnie darbi... Tieši uz Vendenes atklāšanu, man nez cik st bija jāpalīdz tīrīt un kārtot zāli, un priekšniece vēļ bļauj virsū, tad atlikušās st (kopā nostrādāju 12st) trauku mazgāšana.. [slēpt]@ es pieteicos par bārmeni nevis trauku mazgātāju. ok, saprotu glāzes u.c. bāra piederumus, bet man nes netīras gaļas bļodas u.c. un ļoti rupja pavāre (brutālāku sievieti nebiju satikusi) vēl pasaka, ka mājās netikšot, kamēr tīrs viss nebūšot. Ja vajag apkopēju, trauku mazgātāju vai tml. tad vajag likt tādu sludinājumu, nevis par bārmeni.. Nevis nodarbināt naivus cilvēkus ( kā ar mani bija šai situācijā) un neko nemaksāt.
Vārdsakot, izmantoja mani,(mans personīgais viedoklis) lai uz atklāšanu viss būtu kārtībā un PAT NESAMAKSĀJA!!! Jo burtiski pēc atklāšanas man uzmeta.
Ļoti sliktas atmiņas par šiem uzņēmumiem.
Neiesaku kādam tur meklēt darbu, es jau esmu saklausījusies ļoti daudz stāstus no citiem bijušajiem darbiniekiem un vienkārši cilvēkiem, kas bija gatavi padalīties informācijā.
Labi, ka atlaida, palikusi tur nebūtu tāpat. Tagad man ir jauns darbs, kur pret mani izturas kā pret cilvēku un novērtē manas spējas! :)

G

Komentāri (6)

T Tenis 27.12.2012

Ja viss stāstītais ir patiesība, kāpēc Tiesībsargam sūdzējusies neesi?

E eliotta 28.12.2012

Tu neesi pirmā, jo gandrīz katrs darbinieks no turienes ir aizgājis tāpēc ka nemaksā, vai tāpēc ka Evija ir nenormāli lecīga un lamā savus darbiniekus par katru sūdu. Es tur trāpījos glendeloka. Toreiz arī teica 40 st apmācība pēc tām alga 300 ls. Kā tad. Sākumā jau teicu ka vajag darba līgumu kaut vai uz pārbaudes laiku. Solīja, solīja, neko nenosledza, tik visu laiku teica, ka nostradasi 40 st tad noslegsim. Viņa pat nepajautaja cik man gadu, man tajā laikā bija 17, viņa mani juridiski nemaz nedrīkstēja tā nostradinat. Reāli no 8 rītā līdz 2 naktī. Viņa pazemoja savus darbiniekus. - atnes man tēju, fiksi. Visu klientu klātbūtnē mācīja ka ka es drīkstot dibenu klientam parādīt ejot prom no galdiņa. Nez ka vēl var pamest telpu, ja nepagriezies riņķī. Sapratu ka tur nekas nebūs un viskarstakaja brīdī aizgāju. Evija palika ka pūķis, jo klienti gāza riņķī, bet viena oficiante aiziet dienas vidū. Mans lepnums bija pārāks. Paldies dievam tās bija tikai 2 dienas, bet citas tur ir nostradajusas arī ilgāk par to neko nesaņemot. Reāli tur visi bez līgumiem strādā, jo pārbaudes laikā to neslēdz, diez vai arī pēc tam.

G Girl666 28.12.2012

Pareizi ir, ka aizgāji, es tur nostrādāju gandrīz tās 40 st. Velti izniekoju savu laiku tur. Ne maksā, attieksme vienkārši drausmīga.

P patstavigais klients 19.01.2013

Ko jūs te vispār tizli muldat...Glendeloka ir vieta kur darbinieki turās jau daudzus gadus vieni un tie paši.Es esmu patstāvīgais klients un varu to apgalvot.protams ir uz sezonām meitenes kas mainās bet cik no tām kas aiziet tjur ķipa strādāt ir normālas un spējīgas strādāt par bārmenēm...un tas ir pilnīg normāli ka ņemot jaunus darbiniekus darba ir parbaudes laiks un apmacība jo aprunājoties ar cilvēku jau nevar redzēt vai viņš tam darbam der.un tie kas grib strādāt un pelnīt naudu tie ari to dara tie kas grib rupji sakot kasīt pakaļu un dikstāvē stāvēt tie ari nestrādā.Priekšnieks dariniekiem aizrāda tapēc lai viss būtu kārtībā un tad kad nav kas kārtība priekšniekam ir pamatots to aizrādīt...ne pa velti Glendeloka ir ta vieta kur lielākā daļa cēsinieku iet un ari brauc est, un ir tik ļoti iemīļota.tas ir pateicoties kolektīvam un priekšniecībai kas spēj visu noturēt līmenī.Paldies ka ir tik jauka un feina vieta kur paest un pavadīt savu brīvo laiku.Paldies meitenēm kas jau gadu gadiem stāv un sagaida ar smaidu savus klientus Paldies pavārītēm kas savu darbu dara ar mīlestību un izcilību-ļoti garšīgi, un paldies saimniecei kas šo vietu ir izveidojusi.Jūsu patstāvīgais klients

E eliotta 21.01.2013

Tas, ka tu to vietu redzi tikai kā klients ir pavisam savādāk, kā būt iekšā tajā vidē aiz bāra letes.
Daudzus gadus vienas un tās pašas? Jā, tagad 2 meitenes tur strādā, zinu, jau ilgāku laiku, bet kas tur darījās pirms tam, kad tas krogs atvērās tas bija vienkārši murgs.
Un tai tavai dievinātajai īpašniecei, vajadzēja pamācīties personāla vadību, jo bļaušana, stresošana utt, nu galīgi nav gudras un inteliģentas vadītājas īpašības. drīzāk prastuma piegarša. un nevajag jaukt aizrādīšanu ar pazemošanu.
tāda sajūta, ka pats/-i esat aizstāvības uzdevumā vai arī pati īpašniece.
"un tas ir pilnīg normāli ka ņemot jaunus darbiniekus darba ir parbaudes laiks un apmacība jo aprunājoties ar cilvēku jau nevar redzēt vai viņš tam darbam der." - un tāpēc nav jāslēdz līgums???? Tāpēc, var nodarbināt vienkārši tāpat? kaut vai uz pārbaudes laiku, bet līgums ir jāslēdz, par to šeit gāja runa, nevis par to, ka bija apmācības vai vispār pārbaudes laiks kā tāds. Vajag cītīgāk palasīt. Neviens nesūdzējās par pārbaudes laiku.

T tuta 24.03.2014

Arī es strādāju Vendenē un Glendelokā... piedošanu, bet attieksme tiešām ir drausmīga.. es tur nostrādāju gandrīz pusgadu un zinu, kā tas ir... pretīga lieta tā Vendene un Glendeloka... Pavāri ir superīgi... viena bārmene arī... bet pārējais kolektīvs ir vienkārši ieziepējis vienā vietā Evijai un tas arī viss... var redzēt, kuru Evija patur sev tuvāk vairāk.. Acīs viņa ir jauka, smaidīga, bet aiz muguras, velna iemiesojums... galvenais viņai šajā "uzņēmumā" ir nauda... viss ko viņa no citiem grib piedzīt... un vēl kāds saka, ka tur ir garšīgi??? Cik es reizes no cilvēkiem neesmu dzirdējusi, ka glendelokā ir negaršīgi... tā ir paviršība... un tad, kad tu evijai kaut ko tādu pasaki, un ne jau vienu reizi vien, viņa tikai nosmej... lūk, tad, kad uzies virsu PVD un VID, ticiet vai nē, bet tur visu aizklapēs ciet... Evijai piestāv tikai divi vārdu - augstprātīgā divkose!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes