www.sudzibas.lv Glendeloka krodziņš neiesaku tur iet strādāt

Krodziņš Glendeloka - neiesaku tur iet strādāt

Pārtika un apkalpošana ir ok, jo personāls strādā labi. Bet priekšnieces attieksme pret darbiniekiem zem katras kritikas. Ieplānot savās brīvdienās tu neko nedrīksti, jo grafiku viņa izmainīt var jebkurā brīdī, un pat nepajautās : "Vai tu lūdzu varētu nostrādāt to vai to dienu, jo tava kolēģe netiek". Nē, tev ir jāstrādā un viss. Es esmu priekšniece un tu esi niecība.

Par atvaļinājumu vispār aizmirsti, jo viņai taču tas nav izdevīgi. Citās līdzīgās iestādēs ir vismaz divas oficiantes, bet te tev vienai jātiek galā ar pirmā stāva galdiņiem, otro stāvu un vēl āra terasi vasarā. Arī vakaros, kad gandrīz viss ir pilns. Stundas likme salīdzinājumā ar citām līdzīgām iestādēm ir ļoti zema, kaut ko nopelnīt var tikai tāpēc, ka strādā pa 16 stundām dienā un pāri pa 200 stundām mēnesī, un lielāko algas daļu saņem aploksnē. Kaut gan apgrozījums šeit ir liels un lielākā daļa aiziet bez čekiem, t.i., bez nodokļiem. Vispār VIDam un valsts darba inspekcijai te derētu šo to pakontrolēt

I

E eliotta 03.08.2012

es tur nostrādāju nedēļu, jo sapratu, ka līgumu ar mani neslēgs un pat netaisās to darīt. Beigās būtu nostrādājusi mēnesi un man pateiktu - paldies, par bezmaksas darba spēku, tagad tinies! atceros ari to attieksmi - nedod Dievs uzgriezīsi klientam dibenpusi, respektīvi, atpakaļ bija jāiet atpakaļgaitā, jo klientam neesot jāskatās tev mugurā kad tu aizej! tā bija. tas gan bija dikti sen, kad vēl biju tajā pusē, tikko bija atvēries tas krogs cik atminos. tātad kdi 4 gadi atpakaļ.
Tagad kad pa retai reizei esmu tajā pusē un iebraucu paēst man ļoti patīk kā klientam. garšīgi un tā!
Vai tu pats tur strādā?

Z zilais valis 05.08.2012

"lielākā daļa aiziet bez čekiem" varētu būt taisnība. Vismaz man abas reizes, kad tur norēķinājos ar karti, bija sajūta, ka esmu otrās šķiras cilvēks, jo nemaksāju kešā.

V vgdshjreklgjrdkhg 06.02.2015

Par darba apstākļiem pilnīga taisnība... ja nav ko darīt un klientu nav, tad jāiet darbiniekiem pulēt baļķi - nepārspīlējot!

Pie tam pēc ilgiem laikiem tur iegriežoties dabūju pāēst karbonādes no VECAS GAĻAS!