www.sudzibas.lv Glendeloka krodziņš Sliktākais ēdiens, ko es jebkad esmu redzējusi

Kafejnīca Vendene - Sliktākais ēdiens, ko es jebkad esmu redzējusi

Likās, ka sliktākas vietas par šo vairs nav iespējams atrast, kad viesmīle atnesa tomātu biezzupu, kas garšoja pēc dārzeņu mērces, līdz brīdim, kad tika atnesti siltie vistas salāti. Neredzēju neko citu, kā vislētāko sieru, kas šķīda uz visām pusēm. Tā bija viena liela siera kaudze. Ļoti eļļaini, nekvalitatīvi un pretīgi. Jebkura ātrā ieskrietuve būs labāka par šo vietu.

C critical thinker 21.01.2018

a kas. kā grib, tā taisa. nepatīk, vairs neies neviens. nu jā, izskatās kā picas virsa, bet nav jau nekāds standarts, kas noteiktu, kā interpretēt siltus salātus

S SUPERBOSS 27.07.2020

Bijām Vendena. Tur smirdēja pēc vecas eļļas. ne īpaši tīrs. Otrajos tikai cūkgaļu piedāvāja. Salātu vispār nebija. Maza izvēle un cenas neadekvātas. Liekas, ka tādu cūcību var tikai krievi uzturēt. NEIESAKU!