www.sudzibas.lv "GLASKEK" logi un durvis "GLASKEK" = lielas PROBLEMAS !!!

"GLASKEK" logi un durvis - "GLASKEK" = lielas PROBLEMAS !!!

Latvijas ražojuma "GLASKEK" logi un durvis pūš ne pa jokam: gan PVC, gan Alumīnija!!!
It sevišķi tagad ziemā, kad ārā ir spēcīgās vētras!

Kā sekas: visu laiku slimo mazi bērni mājās ar GLASKEK logiem un durvīm, jo aukstums nāk spēcīgais!
SECINĀJUMS:
Ja gribat, lai Jūsu bērni nepārtraukti slimo, pērciet Latvijas GLASKEK logus un durvis!...

Šis problēmas VĒSTURE:

Latvijas ražojuma „GLASKEK” ir BAIGI SLIKTIE „Aluplasta” un „Schuco” profila Logi un Durvis!!!

Uzliku „GLASKEK” ražojuma Aluplast AL-durvis un Schuco PVC-logus savā jaunbūvē – viss ir oficiāli ar visiem līgumiem-čekiem.
Uz to laiku pēc celtnieku ieteikumiem „GLASKEK” logu-durvju kvalitāte bija labākā pilsētā, kaut gan CENA no dārgākām...

Vasarā beidzot sākām dzīvot savā sapņu mājā, bet sākot ar apkures periodu sākām just baigu diskomfortu no „GLASKEK” logiem un durvīm: naturāli pūš aukstums ne tikai no blīvējumiem caur vērtnēm, bet arī caur savienojumiem logu un durvju profilos !!!

Un galvenais, vissliktākā situācija ir tieši ar Alumīnija logu tipa durvīm – visvairāk pūš aukstums.

Bet viens BET! => „Aluplasta” durvis izmaksāja tikai materiāls ap 800, - LVL/gab. !!!

Es vairs nebrīnos, ka „GLASKEK” logiem un durvīm vietām blīves gumija vērtnei iziet no rāmja vai palika pa īsu (gumijas gali atiet viens no otrā) un tur pūš...
...nebrīnos arī tam, ka meistari sala laikā pie āra gaisa temperatūras no -7 līdz – 15°C brauc 2 NEDĒĻAS, lai to gumiju salabotu...kaut gan es ļoti lūdzu, kā man bērnistabā ir piena bērns (tikai 1 gadiņš) ...

Vienu vakaru, gaidot vairakkārt gaidīto logu meistaru (protams, tā arī nesagaidīju solīto meistaru), apgāju speciāli katram gadījumam visus savus „GLASKEK” logus un durvis un pārliecinājos, kā nav neviena loga vai durvis bez kaut kādiem defektiem !!!
1.Vairāk vai mazāk Pūš aukstums kreisajā vai labajā vai apakšējā pusē logam-durvīm, vai arī vairākās pusēs.
2.Pūš profilu savienojuma vietas kaut kur vērtnei, kaut kur rāmim, kaut kur visām logam vai durvīm.

Es, protams, saprotu, kā kaut kādu daļu varētu mēģināt regulēt – tā būtu manas celtniecības brigādes montāžas palaidums.

Bet, ir viens liels „BET!”

Kad logus un durvis jau vairakkārt regulēja tieši firmas „GLASKEK” meistari un problēma netika atrisināta, tad es vairāk nekā pārliecinājos, ka tas ir rūpnieciskais DEFEKTS visiem logiem un durvīm !!!

Protams, kad nāk meistari, viņi uzreiz uzmēra to līmeni, lai būtu viss 90-grados un kad tie nav, tad pasāka, ka tā ir mana problēma, ka logi uzlikti netaisni...

BET, KUNGI no „GLASKEK” !!!
Vai tad Jūs brīdinājāt KLIENTA Jūsu logu-durvju PIEŅEMŠANAS BRĪDĪ būvlaukumā, lai KLIENTS pats pārbaudītu Jūsu logu-durvju konstrukciju taisnos profilus – kā tie tik tiešām samontēti viens pret vienu un ir ievēroti tie 90-grādi visos leņķos ??? ... Jūsu ražotiem logiem un durvīm NAV DEFEKTU ??? Vai tad tie tik tiešām ir ideāli ?
VISI KLIENTI vienkārši PAĻAUJAS uz Jūsu firmas godīgumu un profesionalitāti !!!

Un kur ir garantija, pat ja paša firma dod 5-GADU GARANTIJU, ka VISS NOTIEK PATIESĪBĀ ?!
„GLASKEK” meistariem ir pārāk daudz visādu atrunas ceļu, kā tā ir mana vaina un mana problēma...

Protams, šādos gadījumos es biju spiests maksāt „GLASKEK” meistariem „uz rokām”, lai meistari pieregulētu...
Starp citu es jau dzirdēju, ka arī pārējiem daudziem KLIENTIEM firmas „Glaskek” uzstādītie logi nav tie labie, kā bija reklamēts un cerēts...kā tie visi pūš ...

Ja tauta visu pieradījuši ciest...pacieš arī šo ... Skumji...

...Šodienas tehnoloģija ar logu-durvju profilu savienojumiem un furnitūru ar tiem visiem ekscentriķiem –aizsardzība pret muļķu montāžas kļūdu- pilnīgi vai vismaz uz 99, 9% novērš montāžnieku kļūdas, bet...
...es atkal atkārtojos, tā regulēšana problēmu nerisina... -> „GLASKEK” logi un durvis kā pūta tā arī turpina pūst...
...to pūšanu var labi just stāvot vai sēžot pie logiem un durvīm !!!

Man ir siltās grīdas abos stāvos, bet tieši pie „GLASKEK” AL-durvīm tās ir baigi aukstas. Šeit nevar būt ne runas par nepietiekami silto apkuri – 1.stāvā un 2.stāvā pie vienādiem regulatoru uzstādījumiem 1.stāvā ir +23/+24°C, bet 2.stāvā ir tikai +17/+19°C, pat palielinot regulatoru stāvokli !!!
Man ir kapitāli siltināta māja, naudu uz materiāliem un speciālistiem, kā arī uz profesionālo būvuzraugu nežēloju...pats gandrīz kļuvu par būvinženieri, kad būvēju māju...

Un protams, ka „GLASKEK” logi-durvis vēl raso !!!
Un te nekāda vēdināšana 2-3 reizes dienā nelīdz, kā prasa instrukcijas !
Šeit nevar būt ne runas par jaunbūves paliekošo mitrumu, jo pagājušajā apkures sezonā tas mitrums jau bija izkurināts un kārtīgi vedināts, it īpaši pa šo neparasti karsto vasaru !!!
...kaut gan moderniem logiem un durvīm, izmantojot labākos Eiropas materiālus un tehnoloģijas, nav jāpūš vispār !!!

Problēma ir un es uzskatu ka tā ir liela.

Šo pašu informāciju pāris reizes nosūtīju „GLASKEK” rūpnīcai un atbildes protams tā arī nesagaidīju!

Uz šodienu nosūtīju 4 vēstules rūpnīcai Rīgā un Latgalē, bet, protams, bez atbildes...

Vakar atkal saslima meitiņa, jo baigi pūš no alumīnija durvīm pie gultiņas. Un te neko nevaru izdarīt – apkure strādā, bet šausmīgi pūš ar sala gaisu!...

Stingri NEIESAKU nevienam pirkt priekš sevis „GLASKEK” ražojuma logus un durvis.

V

I Ingus 25.12.2010

Arī ir uzlikti Glaskek loģi. Pirmo gadu bija it kā o.k., tad sāka iet pēlējums un pūš arī visu laiku šausmīgi, pat ja nav vēja ārā :(

е Европарулит 27.12.2010

"GLASKEK" окна и двери = однозначно заноза у Вас в заде, если Вам уже "посчастливилось" преобрести пластиковые или алюминиевые !

И монтажная фирма завод-изготовитель откровенно плюют на ваши проблемы и на данную 5-летнюю гарантию!

И кроме того, особенно вам не повезло, если у вас есть маленькие дети, которые будут бесконечно болеть, потому, что "GLASKEK" окна и двери тянут морозным ветерком "мама не горюй" !

D Drevnij 28.12.2010

Сказать просто и без мата про "GLASKEK" пластмассовые окна и алюминиевые двери не получиться!

Главные проблемы "GLASKEK":
- ужасно дует морозным воздухом не только через все неплотности в "GLASKEK" окнах и дверях, но и через соединения профилей. И это не удивляет, ведь несмотря на то, что вроде бы "GLASKEK" использует профили известных европейских фирм пластмассовые "Schuco" и алюминиевые "Reyners", сборка окон явно халтурная и оставляет желать лучшего !
- и оконные и дверные рамы "GLASKEK" гнутся под действием морозов, в результате чего, нет ощущения тёплых европейского качества стеклопакетов, а есть ощущения сильно продуваемого поездного тамбура ! И никакое отопление вам просто не поможет - вы просто отапливаете улицу через "GLASKEK" окна и двери !
- даже резинки-уплотнители вставленные в оконные и дверные рамы уже деформированные с завода !
- и окна и двери ужасно потеют, но алюминиевые двери-окна даже текут и образуются лужицы на полу, чего у качественных европейских стеклопакетов просто никогда быть не может !

Следствие проблем "GLASKEK":
- огромные теплопотери дома и в результате пусть вас не удивляет счёт за отопление !
- сквозняки в доме из-за "GLASKEK" окон и дверей вызывают болезни, особенно ваших маленьких детей !
- сырость на "GLASKEK" окнах и дверях вызывает распространение не только плесени, но ядовитых грибков, и как следствие, опять же болезни вас и ваших детей. Причём у детей возникают астматические кашли и даже астма !
- я уже не говорю про ваши потерянные немалые деньги за стеклопакеты !
- уверяю вас - 5 лет гарантии НИЧЕГО НЕ СТОЯТ для фирмы-производителя, так как они, как и все лохотроны, найдут 1000 и 1 причину, почему именно Вы виноваты в проблеме теперь уже ваших окон и дверей, и что это из-за вас так и происходит ! А если не верите, то это легко можете проверить, заказав "GLASKEK" окна и двери...но сильно не советую проверять это на себе !

ВЫВОДЫ проблем "GLASKEK":
- если вы хотите потерять не только свои деньги, испортить себе и своим близким нервы, но ещё и получить хронические неизлечимые болезни для вас и ваших детей, можете смело покупать окна и двери "GLASKEK" !!!
- это "счастье" обеспечат вам фирмы SIA "LAPIDEM" и SIA "GLASKEK LATGALE" и их партнёры по всей Латвии...

И если кто-то Вам посоветует купить окна и двери "GLASKEK", бегите оттуда без оглядки !
Иначе, пеняйте на себя !

V Venta 29.12.2010

Vjačeslavs=Европа рулит=Борзый=Drevnij=vēlsazinkasnekas=текст, повторяющиеся по несколько раз=viennozīmīga samazgu liešana.

V Vladislav 08.07.2011

Всем добрый день! Согласен с тем, что у каждой организации бывают ошибки, которые они соответственно должны устранять, что на самом деле Гласкек Латгале делает. Может одним этого не достаточно, может и фирма не всегда права, но все люди разные и у всех свои ожидания от товара и услуги. Касательно комментариев выше, сразу видно, что написаны они конкурентом. Фраза "ПВХ и алиминиевые окна и двери" - обычный человек использовал бы фразы попроще и не охватывающие весь спектр продукции компании и без применения специфичной терминологии. Редко кто заказывает сразу и алюминиевые и пластиковые окна, если это не проект многоэтажного дома. Аппеляция к эмоциям тоже видна невооружённым взглядом : "астма..., заболевшие дети" . В конце автор даже переходит к запугиванию потенциальных покупателей. В общем, применены все методы воздействия. Интересно было почитать, посмеятся. Надеюсь, остальные также воспримут тот комментарий.
Повторюсь, у всех бывают ошибки. Они должны устраняться.
Гласкек Латгале - даёт работу не одному десятку горожан, а значит не один десяток семей имеет средства к существованию, что в наши времена немаловажно. Не воспринимайте это как рекламу.

Бывший работник Гласкек Латгале,
Владислав