www.sudzibas.lv Glamurka salons Nestandarta cenas, drausmīga apkalpošana

Glamurka Skaistumkopšanas salons - Nestandarta cenas, drausmīga apkalpošana

Atnācu uz šo salonu, jautāju vai ir kāda brīva vieta frizūrai ( ļoti steidzos, par cik izlaidums), teica jā, ir. Apsēdos un friziere - Taisija- sāka veidot manus matus. lieki pibilst, to ka viņa to darīja nepareizi, BET viņa veidoja man matus gandrīz 2h! Lai gan biju palūgusi lai matus tikai saloko. Kad teicu kad ļoti steidzos viņa atcirta ka tā taču nav viņas vaina, un lai sakot paldies ka vispār pieņēma. Kad frizūra tika uztaisīta viņa sāka bļaut ka jāmaksā pie viņas nevis administratora. rezultātā par parastām lokām ar taisnotāju es samaksāju 25eur, lai gan vērtība -5.

Dainis 29.06.2017

Skaistumkopšanas salons "Glamurka'' Bolderājā domāju, ka visi komentāri lieki :D

smejiesvesels 29.06.2017

Es Glamurkā noteikti neietu, jau no nosaukuma vien, vadoties!:D

veesaa007 01.07.2017

Smieklīgi, ka Sarmīte zina, ka mati tiek veidoti nepareizi :) Ja jau zini, kā ir pareizi, ko tad pati neieveido?