Givo Apsītis un Co - Pārvadājumi

Ja gribat braukt ar Gvido Apsīti un Co, rēķinaties ka:

Šoferis visu ceļu viens - sieviete, necenzēti vārdi visu ceļu garantēti.
Tad sola bagāžu 70kg, knapi portatīvo varēja paņemt un paiku, jo bagāžnieka redz smakojošs suns jāved, kas aizņēma visu vietu utt.
Vēlāk par solīto bagāžu vairs uz vēstulēm neatbild lai to atvestu, kā tika minēts norunā.
Tālāk Latvijā neizlaiž gala punktā Rīgā, bet tālāk prom, jo redz šoferim tuvāk uz Liepāju suni vest..
Apstāšanās nenotiek kad Jums tas nepieciešams.
Kā arī busam bija nojukusi apsilde, kad ārā lieli mīnusi.

Tā kā pirms braukt padomājiet varbūt labāk nedaudz piemaksāt un labu kurjeru braukt..

J

T Taisniba 21.01.2014

Tas jau nav nekāds Apsītis, blēžu banda vienkārši turpina darboties, tā šoferiene bija Rita Mieze, un zem parvadataja profila draugos, Danijas domubiedros slepjas vinas dels Endijs Ozols, kuru jau pazist liela dalas Dānijā stradajoso un dzivojoso.Diemzel ari draugiem.lv domubiedru grupa Dānija vairs nevar brivi izteikt savas domas par parvadatajiem, jo tiklidz kads ieliek atsauksmi tiesi par šiem, ta diskusija tiek dzesta un cilveks tiek blokets...

A Andrito 16.02.2014

ja vinji ir krapnieki panem naudu un neizpilda pakalpojumu, par vinjiem loti daudz sudzibu

I IJS 02.08.2018

Pilnīgi Jums piekrītu - krāpnieki, par maz ir teikts. Gan jau bumerangs atgriezīsies.