Gitas Veismanes zobārstniecība - Neprofesionāla attieksme

Pirms kāda laika,pieteicu savu draugu ārzemnieku pie šīs zobārstes uz vizīti,brīdinot kad tas būs ārvalstnieks kurš nerunā latviešu valodā, telefonsarunā nebija nekādu problēmu. Aizejot uz vizīti, kolīdz zobārste viņu ieraudzīju momentāli viņu vārda vistiešākajā nozīmē izgrūda ārā pa durvīm pasakot kad viņa nestrādā. Ļoti neprofesionāli, no ārsta puses.Bija ļoti liela vilšanās.

Ārste, ieraugot pacientu, momentāli izgrūda pa durvīm. Tā vienkārši. Negribēja strādāt, bez iemesla.
Atvainojiet, NETICU!!!

A anonīms559 22.11.2016

Nu diemzel fakti ir fakti. man nekad nav bijusas problemas ar so arsti,tacu diemzel soreiz ir ka ir.

V Videa 21.11.2016

Arstam nav pienakums arstet visus pec kartas, tatad bija iemesli, lai atteiktu.

A anonīms559 22.11.2016

vispar jau ir pienakums arstet tadel ari tas ir arsts. tas butu tas pats kas ugunsdzesejam nav pienakums katru ugunsgreku dzest. mulkibas absolutas. ja arsts piesaka viziti vina pienakums ir pienemt pacientu neatkarigi no vecuma,rases,valodas.

M Modžus 01.12.2016

Varbūt Tavs ārzemju draugs bija arābs?Tā vienkārši nenošā nevienam neatsaka,gan jau bija iemesls.