www.sudzibas.lv Gita Gange Здоровье

Gita Gange - Здоровье

Гита Ганьге- шарлотанка и машина для счета денег.С легким сердцем эта" доктор"пустит по кругу знакомых,дорогостоящих медиков, онкологией больного человека.Будет убеждать отказаться от традиционных методов лечения, расскажет как Ваша опухоль от правильных мыслей и дорогостоящей амеллы рассосется или станет доброкачественной через 2 года, и оперировать не придется...если бы можно было прожить 2 года при третьей стадии ,вместо Гайльэзерса была бы плантация амелы и фабрика по производству хеликсора...Не тратьте время и деньги-эта соломинка Вас, точно не спасет! А "доктор" бросит только когда иссякнет денежный фонтан или Ваши! дни будут сочтены.Взор Гиты не ясный и умный,а холодный и расчетливый. БЕРЕГИТЕ СЕБЯ И БЕРЕГИТЕСЬ ЕЕ! Мой близкий человек попал под ее влияние ,время было упущено ,и теперь он умирает,а" доктор" даже не ответит на телефонный звонок...в интернете о "докторе" ни слова ...теперь есть мое.Храни Вас бог.

J

G Gita Gaņģe 02.01.2016

Paldies Jums cienījamā, nezinu kā Jūs godāt!
Tādu jauku atsauksmi saņemu pirmo reizi savu trīsdesmit darba gadu laikā.
Izskatās, ka par to, kas tur rakstīts jāatņem ārsta licence, ja tā ir patiesība. Jums tikai to vajadzētu iesniegt ar pilnu vārdu un uzvārdu Veselības Inspekcijai, tāpēc nesaprotu kāds mērķis ir anonīmi kaut ko tādu publicēt.
Visu mūžu esmu ziedojusi sevi medicīnai un visu laiku turpinu mācīties, lai varētu palīdzēt cilvēkiem tikt pie veselības ar mazāk kaitīgiem līdzekļiem. Jā šarlatānismu gan vēl neesmu apguvusi, bet laikam tas nav priekš manis.
Lai jums veicās, ar cieņu Dr. Gaņģe

L Lienera 15.01.2017

Ir ļoti sāpīgi lasīt tik negatīvu atsauksmi par šo brīnišķīgi dakteri. Mūsu ģimenei pieredze ar Dr.Gaņģi ir tikai un vienīgi pozitīva. Pirmkārt, daktere ļoti labi izprot bērnus un to vajadzības. Tieši pateicoties antroposofai medicīnai un tās iespējām, sakārtojās veselība visiem trim bērniem, no kuriem jaunākais bija tikai gadu vecs.
Dakterei Gaņģei tiešām interesē rezultāts un pacienta progress jeb ārstniecības gaita Bija reizes, kad no dakteres saņēmām zvanu pat brīvdienās ar jautājumu kā klājas pacientam, jo paši bijām aizmirsuši piezvanīt. Daktere no visas sirds pārdzīvo līdz ar pacientu visus viņa stāvokļus. No sava valsts piešķirtā ģimenes ārsta šādu attieksmi un ieinteresētību nekad neesmu saņēmusi, viss beidzas ar recepti pēc priekšrakstiem un īsu instrukciju par lietošanu.
Man pašai jau gadiem ir problēmas ar dzelzs nepietiekamību organismā, esmu izmēģinājusi teju visas iespējas, ir pat lietots dzelzs intravenozi, visizcilākie rezultāti ir bijuši ārstējoties pie Dr.Gaņģes ar antroposofajiem preparātiem - mēneša laikā ar laboratoriski pierādītiem rezultātiem no rādītāja 4 uz 13, un tas viss bez kuņģa kairinājumiem un nelabumiem, ko izraisa parastās medicīnas piedāvājums.
Vīru bija skārusi smaga slimība, kas nu jau ir veiksmīgi pārvarēta. Četrus gadus no dakteres tika saņemta neatslābstoša uzmanība un pat cīņa par vīra veselību, arī brīžos, kad vīrs pats bija tik slimības nomocīts, ka sevī gandrīz vai nerada spēkus cīnīties tālāk. Atbalsts bija arī psiholoģisks, jai gan labāk to raksturotu citi vārdi - tīri cilvēcisks. Tik izcilai ārstēšanai no mūsu nenormālās veselības aprūpes sistēmas viedokļa bija arī sava negatīvā puse - vīra veselību ar antroposofo medicīnu izdevās noturēt tik labā līmenī un pat uzlabot, ka valsts finansētā terapija, kas maksāja vairākus desmitus tūkstošus, viņam vienkārši nepienācās "labās" veselības dēļ. Un jā... izmantotais preparāts lielākoties bija tieši augstāk minētais heliksors.
Protams, ir skumji un bēdas ir neizmērojamas, kad cieš tuvs cilvēks un cerētais brīnums nenotiek. Jāsaprot, ka ir slimības, kuras nav iespējams izārstēt nekādiem līdzekļiem, ir tādas, kuras var atvieglot un ir tādas, kas padodas ārstēšanai. Var to saukt par likteni, karmu vai medicīnas nespēju...
Bet jautājums paliek - vai tiešām vainīgs ir dakteris?

A Andris Freia 13.10.2017

Dr. Gita Gaņģe man palīdzēja ļoti labi.
Viņas izrakstītie preparāti, ko lietoju ķīmijterapijas starplaikos, man deva enerģiju, un palīdzēja cīnīties ar audzēju alternatīvā veidā: 1) augu indes selektīvi iznīcināja tikai audzēja šūnas, 2) citas zāles spēcināja organismu. Salīdzinoši lēta terapija.
Paldies!

G Gggigle 15.12.2018

Ужаснейший врач, превышающий свои полномочия.Были бы моральные силы- обратилась бы в соответствующие инстанции с жалобой. Советую быть осторожными-оооочень низкий уровень профессионализма и оочень большая любовь к назначению повторных визитов за деньги конечно, даже по мелочам. В компетентности этого врача имею весомый повод сомневаться ( из личного опыта) и КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Полная безответственность и отсутствие осознания последствий своих действий и слов- врачебных выводов. ОСТОРОЖНО!