Ģirts Reinfelds, Strom internetveikals - naudas izkrāpšana

ĢIRTS REINFELDS IR KRĀPNIEKS, UZMANIETIES! Piedāvā iegādāties Latvijas Amatnieku daiļdarbus, pats ir starpnieks!
2020.gada 20.novembrī tika veikts pasūtījums, interneta vietnē http://www.strom.lv/
Nauda EUR 49.95 apmērā tika pārskaitīta nekavējoties. Kad 26.novembrī sākam interesēties kādēļ vēl nav saņemta prece, tālr.nr.tika nobloķēts.
Sazinoties ar kādu no LV amatniekiem, noskaidrojām informāciju, ka persona, kas darbojas kā uzpircējs un ir izveidojis mājas lapu strom.lv jau ir diemžēl parādā daudziem LV amatniekiem, un faktiski šādas preces viņam nemaz nav. Par cik vienu telefona nr.bija bloķējis, ar viņu sākotnēji sazinājās gan paši amatnieki, gan mēs no cita tālruņa. Solīja naudu atgriezt līdz 7 decembrim, jo atrodoties slimnīcā . Gaidījām, diemžēl aizvien vairāk radās pārliecība, ka šis Ģirts ir nekaunīgs krāpnieks. Zvanījām atkal no cita tālr.nr. Pacēla un faktiski izsmēja, lai gaidot kaut kad.
Krāpnieka tālr.nr.: +37129171638
Vēl atradu, ka reklamējas arī mājas lapā www.meistardarbs.lv, kā ari ir apzināti citi cietušie, kas no šī krāpnieka cietuši jau pirms 2 gadiem! Šim cilvēkam bija suvenīru veikals Vecrīgā,nobankrotēja. Daudziem amatniekiem palika parādā par realizēto preci.
UZMANIETIES!

J

M marusja 04.02.2021

Pozitīvas atsauksmes,veicu pasútījumus atkārtoti no šīs firmas un piegāde vienmēr laikā,preces kvalitatīvas.

M marusja 04.02.2021

С данным интернет магазином жалоб небыло. Изделия качественные и всё вовремя.