Gints Rečs - Krāpšana

Sveicināti.

Gribēju painformēt par krāpnieku Gints Rečs deklarētā dzīvesvieta Rencēnu pagasts, Lizdēni, "Imantas", bet tur dzīvo kaut kāds vecs vecis, kurš nav viņam radinieks. (Tā vismaz viņš man teica)
Lieta tāda, ka pārdevu viņam savu auto un noslēdzu līgumu par atmaksu, jo viņš nevarot uzreiz samaksāt. Pirmo maksājumu izdarīja un pēc tam sākās problēmas. Neesot naudas, bet drīz būs. Un tā mani čakarēja kādu laiku. Sākuma bija kaut kāda sarakste un varēja sazvanīt, bet tagad nevar nekādu kontaktu sadabūt. Painteresējos policijā un izrādās viņš jau ir meklēšana par to ka nav atgriezis Rīgā nomātu auto. Manu bijušo auto pārdevis jau trešajai personai.
Un izskatās ka ir devies ārpus LV robežām. Tā kā viņam auto nevajadzētu iznomāt un pārdot.

Y YoYo 26.02.2013

Iesniegums Policijā ... vājš mierinājums, bet cita ceļa īsti nav!
Auto var vienīgi uzlikt liegumu vai norakstīt, bet tas arī neko daudz nedos, ja mašīna nav LV.
Tev derētu pārliecināties par to dzīvesvietu, varbūt tas vīrs sprauž batonus, nevar būt, k a tam Gintam nav nekādas saistības ar to māju!

T Twwister 26.02.2013

Ja masinu jau parrakstiji uz vinu-nedabuusi neko, moz tapec arii vairs nemaksaaja, bet ja Tava-jameklee, policijai jaraksta iesniegums.Ja buus izsludinaata meklesanaa-peec gada vinu var norakstiit, bet ja karajas uz Tava varda-bet TL, numurzimem un tehn.pases nenorakstiisi.Tagad auto noraksta sertificetas autokapsetas.Jakarasies uz Tava varda, bus velak neparedzeetas probleemas sii auto deel:(

J Jānis Sv. 03.04.2013

Ja vajag informāciju par viņu iedod meilu, aizsūtīšu gan mātes adresi, gan visu pārējo.
Tēvs viņam arī jau sēž uz 20 gadiem par smagiem noziegumiem.

U Uncle Ben's 11.04.2013

Es arī uzkāpu uz tā krāpnieka grābekļa. Nav pati lielākā bēda, bet nu tomēr. Šobrīd viņu vairs nevaru sazvanīt, ir izkūpējis ar galiem. Varbūt kādam ir zināmas viņa pieturvietas vai cita informācija. Paldies!!! Mans meils - [slēpt]@inbox.lv