Gints BUDE Modes Nams - Darbs

Gribētu pajautāt vai kāds ir strādājis Gints BUDE modes namā vai ir kaut ko dzirdējis par darba apstākļiem? Modes nams piedāvā darbu reklāmas aģentiem, tāpēc interesējos vai ir vērts pie viņiem iet strādāt?
P.S. paldies par atsaucību.

G Gints Bude 14.02.2009

Sveiki!
Darba apstākļi šausmīgi - darba dienas - tā ap 12-14 stundām, bez brīvdienām un atvaļinājumiem, ... un tā jau 20 gadus. Brrrr!!!
"MODĒ BRĪVDIENU NAV!"
Vēlot veiksmi,

: :) 03.03.2009

Hahahahahha
1:0 gints vdība

A anna 20.03.2009

nju tas nav smiekligi!..es kaa reiz savu cv aizsuutiju:)

M maģistrs 09.04.2009

Kādas muļķības!!! Modē ir līdzsvars visā!!! Galīgi nestilīgs peidāvājums!! Strādāt kā nodzīts zirgs un ar beigtiem nerviem. Visam ir jābūt līdzsvarā. Šāds sadistisks darba stils šodien ir neproduktīvs!!! Un vispār, darbaholisms nekad nav bijis veselīgs ne cilvēkam, ne biznesam!!!

U Uģis riktigais 09.04.2009

Mani māc šaubas, ka šitas būs viltvārdis, nevis tas Gints, jo neviens par sevi tik traki nerakstītu...

N nastja 10.06.2009

vi loxi gins bude sasjot tak kak va6a kora4ka posle okon4anija zanjatij ne destviteljna a ja xo4ju nastoja6juju 4tob posle etogo kudato postupitj

E estere 29.06.2009

Modei nav noteikta darba laika, tas ir dzīvesstils, ja esi pacietīgs un drosmīgs visi ceļi vaļā! Gints Bude ir lielisks cilvēks, tas nozīmē, ka arī modes nams un tā darbības aspekti ir analogi!
Ar cieņu estere!

O Olga 18.09.2009

Это агенство постоянно ищет новых работников. Например вакансии дизайнера актуальны вот уже несколько лет. Я часто просматриваю обьявления на cv.lv и Буде не перестает искать новых работников как во время кризиса, так и до него. Странно, не правда ли?

G Gints Bude 19.09.2009

Olgai ir nopietnas problēmas ar latviešu valodas sapratni! :)
Veiksmi mācīties!

S snou 21.09.2009

Nezinu nezinu, man viss škita tur jauki, ļoooti iepatikās...bet tā kā man no astoņiem rītā naw iespējams būt darbiņā, un bieži wakaros jābūt ar jaunāko puiku (2 gadiņi)...laikam tāpēc newarēšu pieņemt darbiņu-bet nekā slikta tur nebij.Ir jau tikai loģoski ka daudz jāstrādā...nu un tad?Un ja ir kāda pieredze tāda weida darbā, tad tas arī nešķiet neiespējami.

M maģistrs 28.09.2009

...vispār jau tas Bude ir forš vecis!! Domāju, ja kam patīk mode, tad tā ir īstā vieta kur pamēģināt !! Lai veicas!! :-)))

nju nez bet man ir grūti mācīties pie budes baigais vecis njaa es jaw parakstiiju kontraktu ka reklameesu jauno krēmu!!! taka atbalstiet mani ...bucas maniem lielajiem faniem!!! :* :* :*

L Ludmila 28.11.2009

Ja es atvēršu savu Modes namu nāciet visi stradāt pie manis!!!:-)))Sirsnīgi aicināšu labus specialistus!Uz Gintu varēsiet tikai strādāt nevis sadarboties...pats par sevi, zinošie cilvēki, runā ka viņš it īpaši neko nemāk...

G Gints Bude 28.11.2009

Sveiki Ludmila!
SIA Gints BUDE modes nams nemeklē sadarbības partnerus, bet darbiniekus!
Gints Bude
P.s. ESMU IEINTRIĢĒTS - gribētos uzzināt kompetento un "zinošo cilvēku" vārdus?

S Samanta 08.04.2010

Tiešām neko labu nevaru pateikt!Darba apstāļi briesmīgi!!!Visi jau uzraujās ar vilinošo piedāvāto darba samaksu.Pamatalgu nemaksā neceriet, bet strādāsiet bez brīvdienām un vēl brauks virsū, kad neko nedari !Tāpēc arī visus 15 gadus to vien dara kā meklē darbiniekus!

D Dainis Berzins 10.04.2010

Labdien, anonimaa SAMANTA!
Tavs komentars apliecina elementaras biznesa logikas neparzinasanu! Tikai valsts iestades algu maksa par to, ka Tu vispar esi ka milziga vertiba, kas var atsedet savas stundas un atrakstities... Privataja sektora katrs santims ir janopelna ar darbu!!! GINTS BUDE MODES NAMA bez brivdienam strada tikai Gints Bude... NEVAJAG MELOT!!!
Pardosana ir jastrada piemerotiem cilvekiem ar motivaciju pelnit naudu. Diemzel augstskolas diploms sadas spejas neattista... Turklat ari jacel piemineklis Latvijas viriesiem, kas savas draudzenes spej materiali nodrosinat. Un tad zud jebkura motivacija PELNIT pasai! Un kuslas dudinas ar gariem gela nagiem, kuras piesakaas darba tapec, ka mekle kaut ko aizraujosu, bet pasas nevar pat par lupu parsplaut, musu piedavajums patiesam satracina. Jo jaatzist, ka esi pedeja lose, kas labakaja gadijuma var tikai stutet kada veikala leti...
UN TAD SAKAS naids, jo pie pasu nevaresanas vienmer ir vainigs kads cits! Tada ir cilveka daba! Un tadu SAAMANTU diemzel ir pilna pasaule...Ir cilveki, kas prot savus izaudzetos kartupelus pardot un ir cilveki, kas nevar. MES MEKLEJAM TOS, KAS PROT UN KAM IZDODAS! Ar cienu - Dainis Berzins, GINTS BUDE MODES NAMS sabiedrisko attiecibu vaditajs

S silga 16.04.2010

Man šis modes nams vai modeļu aģentūra asociējas ar to, ka nemitīgi uzmācās jaunām meitenēm, lai viņas iet mācīties pie viņiem.Tā mācās virsū man, tā ļoti daudzām manām kolēģēm, kurām ir meitas. Pats trakākais, ka nerimās arī tad, kad normāli pasaka, ka viņu piedāvājums neinteresē.Lai tiktu vaļā nācās atteikt diezgan rupji.

G Gints Bude 16.04.2010

Sveicināta Silga!
Jums acīmredzot ir perspektīva meita... un mūsu darbinieki tikai godprātīgi strādā!, un arī ir vecāki ar dēliem un meitām!
Ceru, ka Jūs savā darbavietā arī godprātīgi pildat savus pienākumus, arī Jums iespējams savā darbā nākas saskarties ar kāda rupjību...
Nākas piedot! Mēs piedodam Jums!
Ar cieņu,

J Jānis Bokums 17.04.2010

Izskatās, ka G.Budem absolūti nav ko darīt.

J ja 20.04.2010

Pedejajs koments smiekligs. Paldies!