www.sudzibas.lv Ģinekoloģe Šķiltere Nepareizi izrakstītas zāles

Ģinekoloģe Šķiltere - Nepareizi izrakstītas zāles

Man bija problēmas pa sieviešu līniju, Šķiltere man izrakstīja antibiotikas kas nebija saistītas ar manu slimību. Un tā nebija pirmā reize. nesaprotu kā vispār var strādāt par ārstu šādi cilvēki.

A Antra 16.08.2010

Sanita, nu nevaru piekrist Jusu viedoklim, jo cik man bijusi saskarsme ar dr.Skilteri, varu tikkai pateikties dakteritei par profesionalu un iejutigu attieksmi .Tagad jebkurs censaas izlikties gudraaks par arstu un apsaubiit medikamentu lietderibu vai arstesanu.

B Beta 17.08.2010

Sanita, kā Jūs variet zināt, kādas antibiotikas lieto attiecīgai slimībai? Vai Jūs esat farmaceits, ārsts vai feldšeris? Antibiotikas ir pret noteiktām mikroorganismu grupām, kuras izraisa slimības. Un pie attiecīgās grupas var piederēt gan tie mikroorganismi, kas izraisa tonsilītu, gan tādi, kas izraisa ginekoloģiskus iekaisumus. Labāk šīs lietas ir pašai izprasīt dakterei, nevis uz savu galvu izdomāt, ka neder. Anotācijā rakstītais ne vienmēr var būt Jums saprotams un Jūsu slimība var nebūt pieminēta pie attiecīgajām zālēm, jo tās antibiotikas, piemēram, biežāk lieto citos gadījumos. Lai Jums izdodās izārstēties un atrast kontaktu ar dakteri vai arī atrast citu dakteri, ar kuru izveidosies labāks kontaksts.

P peļuks 10.11.2010

es gan saku pateicoties šai dakterei nav vairs manas mammas dakteri viņa apmeklēja regulāri, bet beigās kad mammai palika pavisam slikti ielika slimnīcā un atklāja dzemdes kakla vēzi pēdējā stadijā šī jaukā dakterīte neko nekad nebija pamanijusi nekādas novirzes vienmēr mammai teica ka viss ir kārtībā nezinu kas tas par ārstu ka neredz neko ja būtu atklājuši laikus var būt mamma būtu dzīva no tā mēneša kad viņai atklāja viņa vien nodzīvoja 3 mēnešus, ja rūpējaties par savu veselību neiesaku iet pie šī ārsta

B beata6 20.05.2014

Mana vīramāte aizgāja pie dr.šķilteres, jo viņai bija asiņošana, viņai 75 gadi un pat es mediķis nebūdama saprotu, ka tas nav normāli. Daktere pateica, ka tas esot normāli, izrakstīja dārgu ziedi un it kā noņēma uztriepes. Pec nedēļas mana vīramāte zvanīja lai uzzinātu rezultātus un daktere pateica, ka viss esot kārtībā. Kad viņai jau sāka asiņot spēcīgi un ar gabaliem beidzot izstāstīja par savu problēmu mums, un aizsūtīju viņu pie citas ārstes. Vakar viņa dabūja atbildi, ka ir vēzis. Lūdzu uzmanaties no šīs dakteres.