www.sudzibas.lv Ginekoloģe DAILA RENNERE, ARS Antireklāma dakterei RENNEREI

Ginekoloģe DAILA RENNERE, ARS - Antireklāma dakterei RENNEREI

Gribēju padalīties ar savu negatīvo pieredzi par dakteri Dailu Renneri ARSā.

Pagājušajā nedēļā pirmo reizi aizgāju pie šīs ginekoloģes uz ik pusgadējo pārbaudi. Vēlējos lai iztausta krūtis, paņem citoloģijas u.c. analīzes.

Daktere ar ļoti pārgudru un pamācošu attieksmi attieksmi- kā tā, ka man neesot regulāras mēnešreizes. Es saku, ka mums pa mātes līniju tā visiem - vecaimātei, mammai, man un māsai. Teicu, ka esmu ārstējusies un mēģinājusi sakārtot ciklu, bet ir arī labi tāpat kā ir. Viņai tas licies kaut kas ārkārtējs, bet uz manu jautājumu-kas slikts varētu notikt, ka man nav regulārs cikls, atbildējusi, ka tas vienkārši neesot pareizi

Uzkāpjot uz krēsla mani gaidīja kārtējais pārsteigums - 3 ned neesmu bijusi uz vaksāciju, matiņi patumši, bet nekāda pārmērīga apmatojuma nav, varētu pat teikt, ka pamaz. Šī man saka, ka esot par daudz apmatojuma, esot jānodod analīzes (pirms tam teicu, ka visas STS, asins, utt. analīzes esmu veikusi nesen, bet dakterei noteikti par to spīd naudiņa, tādēļ uzstājīgi sūta man uz visām analīzēm). Pati esmu agrāk nodarbojusies ar vaksāciju un zinu, ka mans apmatojums nu gan ir mazāk nekā vidējais statistiskais

ok, ejam tālāk Apmeklējums sanāca 1 ned pirms MR, tādēļ no maksts viņa izknibināja nelielus izdalījumus (kas priekš manis ir normāli pirms MR). Teica, ka izskatās pēc sēnes, un tik daudz izdalījumu nedrīkstot būt Teicu, ka man ir nedaudz izdalījumu un visu mūžu bijis nedaudz, ka nekādas sēnes nav, bet šī tik saka- izskatoties pēc piena sēnes.

Nokāpjot no krēsla šī sāk drukāt receptes- es saku- es nedzeršu zāles pirms nebūšu redzējjusi analīžu rezultātus (neesmu zāļu atbalstītāja). Šī saka, ka ESOT PĀRLIECINĀTA, KA MAN IR SĒNE. Es strīdos pretī un saku, ka man nav ne niezes, ne izdalījumu pārmērīgu.

Rennerei acīmredzot biju uzkāpusi uz nerva ar saviem noliegumiem un ar nevēlēšanos pirkt visas zāles pirms analīžu rezultātiem, un šī man saka: MĒS NESAPROTAMIES!

Es atbildēju, ka te nav ko saprasties un ka vēlos sagaidīt rezultātus. Atvadījāmies ļoti vēsi.

Lieki teikt, ka samaksāju 22Ls par vizīti un ap 3Ls par analīzēm un saņēmu šādu attieksmi. (netiku pie savas arstes, pie kuras vizīte maksā 10Ls)

Taču KRONIS VISAM IR CITS- tikko zvanīju uzzināt analīžu rezultātus, un māsiņa man saka- NEKĀDAS SĒNES NEESOT UN ANALĪZES IR LABAS!!!

Ja būtu paklausījusi to veco kazu, būtu sapičkājusi savu orgasnismu ar antibiotikām un PILNĪGI VELTĪGI!

Loti iesaku kārtīgi apsvērt ideju iet pie šīs "ārstes", kas ir gatava pārliecināt tevi par jebko (pārliekas apmatojums, piena sēne, nesakārtotas MR), ka tik nosūtīt uz dārgām analīzēm un izsūkt no pacientiem vairāk naudas, turklāt attieksme vienkārši klaji pretīga.

Lai veicas neuzķerties uz tādiem ginekologiem :)

E Eseseseseseseses 14.07.2010

peec buutiibas nekomenteesu, bet, godiiigi sakot, man biskji skjeermi ap duusu sametaas lasot par proceduuru liidz peedeejai niansei. man liekas, ka to visu vareeja 3 teikumos aprakstiit un bez paarliekas iegrimsanas detaljaas. yuck!

B Balta Sokolade 14.07.2010

Tu laikam esi vīrietis- tad nav ko lasīt par ginekologiem :D Ja tomēr sieviete, tad laikam pie ginekologa neesi bijusi- žēl man tevis :)

A Aste 14.07.2010

Vispār man arī dūša apskrējās par tiem tumšajiem matiņiem no vienas vietas un izkibinātajiem izdalījumiem...

B Balta Sokolade 14.07.2010

Ak Dievs cik visi te jūtīgi :D Nu tak nelasiet! Nebūtu stāstīts sīkumos, tad ārstes attieksme liktos štrunts vien.

T tante 15.07.2010

Dr. D. Rennere tā ir riktīgi gudra daktere. Sen atpakaļ ārstējos pie viņas, lieki nekādas zāles nedeva, sanāca ātri, efektīvi. Ar viņas palīdzību izārstējos, vēlāk divi veseli bērni, normāla grūtniecība. Pa šiem 25 g. pat uzvārdu neesmu aizmirsusi. Paldies dakterei.

U ughu 15.07.2010

Baltā Sokolade, pastāsti līdz pēdējai nianse, kā tu dirs. Tev labi sanāk iedziļināties sīkumos.

L Linda 15.07.2010

Baltā Sokolāde, a Tev biezi dzīvē gadās, ka cilvēki Tev saka - "Stop! Par daudz informācijas"? Tev vienkārsi nav spējas sajust robezu attiecībā par ko civilizētā sabiedrībā publiski runā un par ko ne.

Sito stāstu bija pretīgi lasīt, sajuta tāda, it ka pati tai ginekologes krēslā butu pasēdējusi .

B Balta Sokolade 15.07.2010

Anonīmi publiski drīkst izteikties par ko vien vēlies Linda :) Nelasi, ja tik jūtīga :)

A aber 17.07.2010

Šitaadas mačkas kā autore tiešām var neiet pie dakteriem un nebojaat viņiem nervus!Maajaas pati darbojies ar saviem izdaliijumiem!PRETIIGI!

D Dīdī 17.07.2010

Nesaprotu ja autore uzrakstītu bez sīkumiem tad tādi kā Eseseseses būtu rakstījuši (konkrētāk) bet ja uzraksta tad pīkst nu sviest es te neko rpretīgu neredzu ja runa būtu par ausi tad viss ok bet ja par dzimumorgāniem yuck?
Padomju kalums:D

L Linda 19.07.2010

He, he - esmu pilnībā pārliecināta, ka autore arī par ausi un visiem iespejamajiem izdalījumiem no tās ne mazāk kolortīi aprakstītu :)))

I ilze 17.06.2011

Dakteri Renneri pazistu loti sen! Pie vinas arstejos loti ilstosi, un varu novertet ka augstu profesionali, nekad nekadas zales liekas nav izrakstitas! Cik labi, ka neesmu ginekologs, jo tad nu sitadas mamzeles ar smirdigu koku no kabineta patriektu. Nesaprotu, ja jau esi tik gudra, ko velcies pie tiem dr, arste savu kajstarpi pati!

D Dana 17.06.2011

O, man gan patīk daktere Rannere, viņa vienmēr visu sīki smalki paskaidro un atbild uz katru man radušos jautājumu. Neko lieku neizraksta receptēs. Un runājot par summu ko samaksāji - tāda ir noteiktā summa par apmeklējumu 22 Ls + analīzes, tas taču ARS!