Ginekoloģe Blūmfelde, Ziepniekkalna poliklīnikā - Ginekoloģe Blūmfelde

Pie ārstes griezos ar sūdzībām, ka nejutos labi. Daktere apgalvoja, ka nekas man neesot, jo es esot jauna un tā vietā lai izprašņātu kas tieši mani uztrauc vēl piegāja tematam ar ļoti neieinteresētu attieksmi. Nesaprotu kas tas vispār par skaidrojumu, ka cilvēkam nekas nevar būt tādēļ, ka viņš vēl esot jauns. Tā, ka man pat bija neerti vispār viņai savas delikātās lietas stāstīt. Tomēr norīkoja uz hormonu pārbaudi. Drošības pēc devos tomēr pie citas ginekoloģes. Parādiju savas hormonu pārbaudes. Izrādijās, ka šīs pārbaudes bija jāiziet noteiktā cikla dienā, par ko daktere Blūmfelde man neko nebija teikusi. Atnākot pie citas dakteres, biju ļoti patīkami pārsteigta, ka daktere var izrādīt tādu interesi, kā ari nosūtija uz atkārtotām pārbaudēm paskaidrojot par cikla dienām un uz ultrasonogrāfiju lai izslēgtu vēža saslimšanas. Iepriekš jau biju griezusies tajā pašā poliklīnikā ar sūdzību, ka man ir ļoti spēcīgas cikla sāpes uz ko saņēmu tikai aizrādijumu, ka es lietojot pārāk stipras pretsāpju zāles. Daktere vispār neizrādija interesi par to, kādēļ man tik stipras zāles bija nepieciešamas, un, ka vājākas man tad nepalīdzēja. Esmu priecīga, ka beidzot esmu nomainijusi dakteri! Meitenes, ja ginekoloģe jūs neizprašņā pati par to kas jums kaiš un kā jūtaties, tad bēdziet no tādas dakteres pa gabalu! Tā tomēr ir jūsu veselība.

J

V Vladimir123 31.08.2013

Угу п***у надо беречь с молодости.!

Зачем писать такое, это же слишком личное…Не нравится врач – ясный пень ищи другого! Зачем терпеть и ждать?
Но в любом случае, не стоит свою вагину превращать в достояние общества через sudzibas.lv