Gimenes zobarstnieciba Valmiera - Neadekvāti augstas cenas!

Gribēju Visus pabrīdināt, pirms izdomājet labot zobu šajā iestādē, pajautājiet jau laicīgi no kādas summas būs jāškirās! Es par vienu plombi samaksāju 70 eiro, un plusam tam to plombi taisīja tikko no skolas sola nokāpis puika kam nu pieredze nav nekāda!

Kolta 29.09.2018

Ja ir liels caurums, tad 70 eur ir pilnīgi adekvāta summa. Un par vecuma, jaunuma standartiem , tad tas ir pilnīgi nevietā.

S svainiite2 03.10.2018

Caurums bija neliels, un nu galigi neuzskatu 70 eiro par adekvatu cenu 15 minushu darbam. Plusam mans draugs laboja divus zobus un samaksaja 106 eiro, un vel nesataisija kartigi bija atstata plaisa!

E ELLIO 19.10.2018

Svainīte! jūs esat profesionāla eksperte plaisu jautājumos?

M Madara1967 29.09.2018

Kā saka kāds caurums-tāda cena! Ja no zoba ir palikušas tikai ''pilsdrupas'' tad ko var vēlēties? Laikus jāiet pie zobārsta ne vien- tad kad jau sāp vai viss ir pavisam slikti.

S svainiite2 03.10.2018

Varbūt Jums ir pilsdrupas mutē, bet es zobārstu apmeklēju vismaz 2 reizes gadā!

E ELLIO 29.09.2018

Zobārstniecība visā valstī ir privāta struktūra! Ārsti visu pērk par savu naudu. Lai iekārtotu kabinetu ir jāšķiras no n -tajiem tūkstošiem, turklāt katru mēnesi vairāki simti jātērē telpu īrei, dezinfekcijai, materiāliem, ārsta, māsiņu, apkopēju algām. Likt plombi pa piečuku, tur neatmaksājas pilnīgi nekas. Kāpēc veikalā jūs pērkat par tādu naudu preci,kādu uzliek?Nepatīk cena, meklējiet lētāk. Tas pats ar zobiem, nevarat maksāt 70 eur par plombi(pilnīgi adekvāta cena,ja jāatjauno viss zobs), meklējiet, kur jums labos lētāk.

S svainiite2 03.10.2018

Nu noteikti arī meklēšu kur labo lētāk! Tikai gribēju pabrīdināt citus, pirms labo zobu lai pajautā aptuveno cenu lai beigas nepaliktu pliku d...