www.sudzibas.lv Gimenes Salina Sia Krāpj slimos un bezpalīdzīgos

Gimenes Salina Sia - Krāpj slimos un bezpalīdzīgos

Runa ies par Liepājas uzņēmumu SIA Gimenes Salina, Mr Bisopa vadība. Tātad pagājušo gadu Aprīli man vecmate (98 gadi) salauza guzas kaulu un bija nepieciešama slimnīcas gulta lai viņa varētu varētu turpināt dzīvot mājas. Ta nu ari mana pirma darīšana ar šo kompāniju sakas. Ka sakuma līkas Bisopa kungs cienījams un saprotošs vīrietis kurs izīrē un pārdod slimnīcas inventāru. Viņš man ari ieteica ka labāk gultu ir nopirkt vēlāka laika jo citēšu: ''citi muļķi gadiem maksa, kad jau sen būtu gultu nopirkusi''. Tātad īsuma: sastādījām kontraktu, un divi viri atveda un uzstādīja par to noplesot vel naudu. Šorīt pēc 9 mēnešu maksāšanas un iztērētiem 270 eiro, zvanu viņam lai vienotos par pirkšanu. Viņš saka ka gulta izmaksas 600 eiro, es apstulbu, jo tā taču parasta metāla gulta(vienkārša, nav elektriska). Šis nu man prasa vai es apstulbu, kad atbildēju ka ja jo avizē elektriska gulta maksa 300eiro, tad nu viņš man atcirta ka tad lai pērkot to un nometa klausuli. Viņš pat neielaidās nekādas sarunas, par dalejiem maksājumiem vai atlaidēm, neko, rupji nometa klausuli. Jautājums: kur skatās Liepājas varas iestādes laujot tādam afēristam pieeju šādiem slimiem un izmisušiem cilvēkiem?No neoficiāliem avotiem tas inventārs ar kuru viņš taisa savu biznesu ir iegādāt par blatinu no Liepājas slimnīcas, kad tā tika renovēta.Gultas tika norakstītas un viņš tas par lētu naudu iepirka, tieši ta pat ka ātro palīdzību ar kuru par naudu ved slimniekus no slimnīcas mājas. Mana gadijuma runa neiet par naudu, es par laimi dzīvoju ārzemes un varu to atļauties, bet ka ir ar tiem cilvēkiem kuri ir mazturīgi, parasti taču šie pakalpojumi ir nepieciešami tikai vārgiem un slimiem cilvēkiem? Viņš taču tādus cilvēkus pilnigi iedzen stūri, ne viņi to gultu pa tādu naudu var atļauties, ne no kontrakta atteikties, ne ari bez gultas dzīvot. KA VIŅŠ UZ SLIMU CILVĒKU RĒĶINA SAVU LABUMU IEGŪST.

K