www.sudzibas.lv Ģimenes Ārsts Jurijs Jermaks Neuzmanība pret pacientiem

Ģimenes Ārsts Jurijs Jermaks - Neuzmanība pret pacientiem

14.12. Zvanīju uz ārsta praksi lai pieteiktu savu vīru. Man teica lai taisām testu uz covid-9 un zvanam vēl vienu reizi. 15.12. Uztaisot testu zvanīju un man teica kā varam braukt ceturtdien 16.12. Tā arī izdarījām. Noteiktajā datumā ar tēvu aizbrauca mūsu jaunākais dēls, jo vīrs viens pats to neizdarītu. Atbraucot uz ārsta praksi izrādījās kā medmāsa vai nu ārsta palīdze nemaz nepierakstīja ka būs tāds pacients un vīram lika gaidīt. Pagāja laiks, dakteris pieņēma visus (arī tos kas bija ieradušies vēlāk par manu vīru) un teica "gaidiet, es drīz būšu atpakaļ. " un aizbrauca nezināmā virzienā. Pagāja apmēram pusotra stunda, bet dakteris tā arī neatgriezās. Pa to laiku dēls ar tēvu paspēja iziet ārā, kur vīram palika slikti un viņš nokrita. Dēls izsauca ātro palīdzību, kura vīru nogādāja uz slimnīcu, kur vīrs nomira pēc nepilnās diennakts. Vēl pirms šā gadījuma vīram bija uztaisīta operācija, kur viņam noņēma vienu pēdu. Pēc operācijas vajadzēja noformēt izvaliditāti, dokumentus iesniedzam ārstam oktobra sakumā, lai uzraksta slēdzienu priekš Vdeāvk. Diemžēl, pagāja divi Mēneši, bet dakterim tā arī neatradās laika to izdarīt. Sazvanīt dakteri ir ļoti grūti, bet ja arī sazvanām tad dakteris nekad nav laika, vienmēr sāka lai zvanam vēlāk, bet vēlāk viņš vairs neatbild. Vispār par šo tā saucamo dakteri pilsētā ēsmu dzirdējusi tikai sliktas atsauksmes.

Good Intentions 19.12.2021

Izsaku līdzjūtību...