ģimenes ārste - nekompetence

par bērna ārstēšanu nebūtu jāmaksā, bet manā gadījumā jāmaksā visur un par visu, ģimenes ārste Zadorožnaja, kas nav kompetenta bērnu ārstēšana pat par vizīti prasa 20 santīmus, nerunājot par nosūtījumiem, kurus nevēlas rakstīt, pat nezina ko īsti ārstē. Mēs ar bērniņu mēnesi netikām skaidrībā līdz aizejot pie alergologa noskaidrojām patieso slimības iemeslu, par konsultāciju samaksāju 10ls, kaut arī bērnam līdz 18g. nevajadzētu maksāt pat santīmu, kas tā par netaisnību!!!Un kā vispār var ārstēt bērnus, ja viņa ir terapeite nevis pediatrs!!!Iesaku citiem meklēt citu ģimenes ārsti bērniem, kas ir pie Zadorožnajas!

R

H Hugo Djego 02.11.2009

Varbūt vajadzeja to dakteri uzcienāt ar kafiju, tad naudu neprasītu :)

K kautrīgā 03.11.2009

Kāpēc valsts ir izdomājusi tādu med. sistēmu, ka ģimenes ārsts nevēlas rakstīt nosūtījumu?

A Agnese 03.11.2009

20 santimus?Kur tadas cenas Latvija?Vai Jus kludijas un iedevat 20 Ls?
Jo musu arste par patronazu nem 20 Ls, jo pec vinas uzskata tas ir izsaukums...!
Jums japierod pie idejas, ka cilveki Latvija nevienam nav vajadzigi!
Tad nevajag ceret, ka sistema izmainisies musu labuma, jo musu labuma bus tikai zarku serviss un ticu, ka par maksu.