ģimenes ārsta prakse - veselibas aprupe

Labdien,
Mes Jus velamies informet par radusos situaciju.
Talsu nov.Balgales pag. medpunkta.
Musu pediatre Maija Labane neievero arsta etiku, konfidencialitati un sanitaras normas.
Arsts izpauz, citu bernu veselibas stavokli, esosas gimenes problemas, finansialo stavokli.
Sakara ar pavasara iestasanos biezak slimo berni, no bernu pediatra attieksmes noprotam, ka esam ar saviem apmeklejumiem vinu jau nogurdinajusi, klaja veida pediatrs pateica, ka esam vinai jau apnikusi.
Rodas saubas par izrakstito zalu lietderibu, berniem pie visu veidu saslimsanas tiek izrasktitas antibiotikas.Rodas sajuta, ka citas zales nemaz nepastav(pie jebkura vecuma berniem, tai skaitot zidainus).
Pediatrs veicot potesanu nelieto, lateksa gumijas cimdus un piedevam strada ar pieaudzetiem maksligiem nagiem.
Zidaina apkopei tiek izmantotas galda skeres(piem.nabinu nogriesanai).
Musu ciema pediatre nav informeta.par to, kur var atrast:logopedus, fizioterapeitus, uztura specjalistus(alergiskajiem berniem).
Nepieciesamibas gadijuma liek mums versties pie citu bernu vecakiem, kas ir saskarusies ar sadam problemam.
Musu pediatre, strada ciema jau gadu desmitiem un tadel uzskata, ka atrodas sava veida drosibas zona un nav lieki japiepulas.
Ar so vestuli velamies, Jus informet par radusos situaciju un Ludzam Jusu iejauksanos, lai situaciju uzlabotu un parbauditu medika kvalifikaciju.Ceram uz Jusu sapratni un atsaucibu, neuzskatam, ka, ja dzivojam maza ciema, tad musu berni nav pelnijusi sanemt kvalitativu medicinisko aprupi.Neaizmirsisim, ka berni ir musu nakotne!

Ar cienu Dursupes maminas.

P.s. Ja nesanemsim kadu atbildi vai ricibu no Jusu puses busim spiestas versties TV.

. .... 23.05.2011

A ko es varu izdarīt? Vērsies uz TV!

Z Zane 24.05.2011

var vērsties TV, ārstu asociācijā, Veselības inspekcijā - vajag rakstīt iesniegumu. Te nav tā vieta, kur kādam būtu pienākums risināt šo situāciju. Te jau tikai katrs informē citus par nebūšanām.