www.sudzibas.lv Ģim. Ārsta prakse Ādažos Nekvalitatīvs medicīnas pakalpojums

Ģim. Ārsta prakse Ādažos - Nekvalitatīvs medicīnas pakalpojums

Dace Pavlova bija izseni pazīstama ar savu neizglītoto radinieku iesaisti savā ārstu praksē. Tāpat populārs bija neizsniegto čeku bizness. Par to zin visi Ādaži. Šī brīža dakteres bizness ir saistīts ar sev izdevīgo farmācijas uzņēmumu lobēšanu. Runa ir par visiem zināmo otkatu. Daktere ir tiktāl izlaidusies, ka neaizraujas ar pacientu pirmreizējās diagnozes noteikšanu, vnk izraksta sev vajadzīgos medikamentus. Piemēram pie kaklu sāpju simptomiem kakls netiek pārbaudīts un plaušas netiek klausītas. Paļaujas tikai uz slimnieka sūdzībām...

Tu Turkey901 24.09.2019

Gabals nokritīs, ja bez čeka tos pāris eiro atdosiet ārstam?!

Ed Edgars Strautmanis 24.09.2019

Diezgan precīzi formulējāt, jā, gabals! Bet ne no Jums, jo Jūs kā KPV LV balsotājs, drošvien, esiet Īrijā:)

No Noboby 25.09.2019

Man ar gabals nokristu, jo PVN maksāju valstij nevis ārstam. Pēc tam visi brīnas kāpēc tik slikti Latvijā un naudas valstij nav utt. Tas ir tieši tādu cilvēku dēļ kuri cenšas apkrāpt valsti paši sev pakaļā bāžot visu ko vien var

Ārstam alga vairāk neka man (700 eiro uz rokas), neskatoties uz to, ka es stradāju kaitigā ražošanā. Un viņi vel vairāk prasa!