Ģertrūdes 78-32 - Krāpšana

Gribēju pabrīdināt potenciālos pircējus, kā dzīvokļa Gertrūdes 78 - 32 saimnieki (A.Zvirgzdiņa, veca kundze dz. 1934. gada, tas meita I.Grava, mazmeita un Aleksandrs, kā viņu pārstāvis) ļaunprātīgi ieveda pircēju maldībās, kā pārdod 1-ist dzīvokli un piespieda pircēju sagatavot ar notāra palīdzību visus dokumentus, kā arī atvērt darījuma kontu bankā, bet uzstāja uz līguma parakstīšanas un pārveduma pirms zemesgrāmatas, nekādus dokumentus (par parādiem, utt.) negribēja taisīt, kā arī darījumā laikā izcēla vecas kundzes meitu (I.Gravu) kā pilnvarotu personu. Par dzīvokļa pārdošanu droši vien veca kundze pat nezināja un it kā viņu negribēja traucēt ar visiem dokumentiem. Viss darījums jau no sākumā likās aizdomīgs un pircējs mierīgi izskaidroja, kā darījums ar trešās puses saistību būs ļoti izsmeļoši pārbaudīts, kā arī visu pušu pilnvaras un rīcības. Kad viņi saprata, kā viņiem neizdosies maldināt valsts iestādes un bankas, tad viņi neierādās darījumā un pazuda. Gribēju pabrīdināt, kā tie joprojām plāno pārdod dzīvokli un meklē naivu pircēju – esiet uzmanīgi, neļaujiet sevi krāpt!

R Ramcis 08.07.2019

Ar šādu sūdzību, ja tā ir pamatota, ir jādodas uz Valsts policiju, nevis jāraksta sūdzības.lv. Šāds raksts krimināllikumā ir klasificējams kā neslavas celšana. Kā saka nezināšana neatbrīvo no atbildības.