Gerkens un partneri - darbalaiks

Labdien...Gribetos zinat tikai vai Gulbenes gerkena un partneri veikala pardeveja s.g.12.05.2014 pec 17.00 raksta ka nebus 15.min un aiziet kafiju dzert..Es gan domaju ,ka vajadzetu ar kafijas kruzi tomer palikt veikalaa ,jo iedzivotajiem kuriem darbs beidzas 17.00 velas ari iepirkties nevis gaidit ka pardeveja izdzers kafiju un dosies uz majam...Es ka bijusi pardeveja zinu ,ka Gulbenes pardevejas neviena cita veikala neuzdrosinas iet kafiju dzert pec17.00 ,jo tomer iedzivotaji ir ari cilveki un nbakot no darba taja atlikusaja stunda velas kaut ko iegadaties.....Pardevejam jagaida pirceji nevis pircejam pardeveja....Nu loti nesmuki,nu loti nesmuki...Un vel blakus veikala pardevejas atrunas ,ka pardevejam ir jaiet uz tualeti..Nu ziniet pec 17.00 un ar kafijas kruzi nu nezinu vai tomer to vajadzetu...un ne jau vienu reizi vien tas notiek sistematiski..Nu loti gaiditi Gulbene,Gerkene un partnera veikala pecplkst .17.00

D