Geox veikals Riga Plaza - nekvalitatīvi apavi

No pieredzes iesaku neiegādāties apavus veikalā Geox, Klasiskie apavi ātri izjūk un uz garantiju nav ko cerēt, pec 6 mēnešiem zābakus paņēma remontēt un pēc vēl gada sāka plīst zole un vizuāli ir briesmīgi neskatoties uz to ka lietoju visādus veikalā ieteiktus vaskus. Zābakus pirku pa 179 EUR, kas nav maza summa un kalpot arī vajadzētu vismaz 3 gadus. Attieksme no veikala bija briesmīga, viņa tikai pateica ka tā ir mana vaina un kā es tā varu novalkāt zābakus, bet it kā tak zābakus pērkam lai ar tiem staigātu. Ikdiena vispār pārvietojos ar automašīnu. Viņi nosūtīja ekspertam IB Eksperts, kas ir norādījis, ka apaviem ir maznozīmīgs ražotāja defekts un to varot salabot, un ka apavu nolietojums ir 70 %. Veikals pat nepiedāvāja citu variantu ekspertam un vadītāja tik smīnot visu laiku šausminās ka tik briesmīgus zābakus nekad nav redzējusi. Amritana geox veikalam tad nevajadzētu pārdot tādus apavus kuri var izturēt tikai 1 sezonu. Vērsīšos PTAC tad redzēs ko panākšu.

G

N Navei 20.02.2015

Vispirms Jums būtu jāaiznes zābaki savam izvēlētajam ekspertam, kuri norādīti PTAC mājas lapā. Parasti eksperts jau pirms ekspertīzes veikšanas apmēram var pateikt, vai defekts ir ražotāja vaina vai valkāšanas vaina. Ja viņš uzreiz redzēs, ka tā ir ražotāja vaina, tad noteikti vajag veikt ekspertīzi, lai arī tā diezgan maksā, tomēr, ņemot vērā Jūsu zābaku cenu, to noteikti iesaku darīt. Tad ar eksperta slēdzienu, ja tas būs Jums par labu, prasīsit veikalam atmaksāt Jums zābaku naudu (mīnus būs kāds nolietojuma procents) un ekspertīzes izmaksas. Jā, nu tādam veikalam ar tādu attieksmi labāk iet ar līkumu. Turpmāk zināsim.

J Jurist 10.08.2016

Man ļoti līdzīga pieredze. Apavus kopu un vilku maiņas apavus, bet Geoxi tik un tā neizturēja ilgā par pus gadu. Neko nemainīja, teica, ka normāls nolietojums (papēdis pa pusei nodilis). http://www.sudzibas.lv/geox-nekvalitativi-apavi-c284762

I Ilze Liepa 17.07.2017

Nopirku Geox apavus, uzvilku 1 x. Un tie izskatās novalkāti. Aiznesu uz veikalu un jautāji ar kādiem līdzekļiem var iztīrīt. Krievu tautības pārdevējas vispār pat nesaprata jautājumu. Jautāju vai varu ar ūdeni un ziepēm, šis krata galvu ar jā. Tā arī izdarīju un tagad apavus varu izmest :)) Respektīvi 100e nolaisti atejā :)) Neiesaku šo firmu!