G Gaidu naudu 07.03.2011

zinu, vingroju tur uz paklājiņa, putekļu un dažādu gružu uz grīdas tik daudz, dabūju infekciju acī.

T ToInga 07.03.2011

Galvenais, ka sifilisu vai triperi nedabūji, bet dirsu var atslaucīt ar pirkstu.

Z Zinaida 07.03.2011

nav ko dirst tur!! tur ir jasporto

S Sportsmen 07.03.2011

Mums rītā agri jāceļas,
Uz rīta rosmi jāveļas,
Kaut sūds pa dirsu ārā lien,
Mums pieci apļi jānoskrien!

L Letiicija 15.03.2011

jaa, klubs nav no tiem labaakajiem. Ari par tiiriibu neviens neiespringst tur, bet ko varu pateikt -bpdybike nodarbiibu treneres tur ir vislabaakaas. Taa kaa naakas vien pieciest.

A Afrofane 23.04.2012

Super klubs, ar jauku personālu, par tīrību nesūdzos, nodarbības ir fantastiskas un latviešu valodā, ar super trenerītēm!!! :)

K klients10 28.03.2013

Klubā ir ierobežots saunas darba laiks, pāris stundas no rīta un pāris stundas vakarā, un pat tad tā regulāri netiek laicīgi ieslēgta. Vīriešu dušas arī ir drausmīgas. Tikai no vienas var sagaidīt silto ūdeni, ziemas periodā sanāk stāvēt rindā, lai nomazgātos zem silta ūdens.
Mārketings arī konkrēti klibo, nekas netiek darīts, lai kaut vai paturētu esošos klientus, studentiem tikai atlaides abonementiem ar laika ierobežojumu.
Vienīgi apkalpojošais personāls un atmosfēra sporta zālē ir patīkama!