www.sudzibas.lv GEORBALT SIA GEORBALT mākleri

GEORBALT - SIA GEORBALT mākleri

Neiekrītiet uz SIA GEORBALT mākleru piedāvājumu atrast dzīvokli! Tā ir mahinācija!
Sākumā centīsies Jūs apvārdot ar saldiem tekstiem un solījumiem par labiem dzīvokļiem un jau sarunas pusē noliks priekšā līgumu, kurā liks Jums maksāt 30 Ls par INFORMĀCIJAS SNIEGŠANU!!

A Anna.Skrastina 26.03.2013

Pilnīgi piekrītu! Tikai tagad viņi pieprasa jau 35Ls tikai par saviem solījumiem palīdzēt jums atrast brīnišķīgo dzīvokli par pievilcīgu cenu! Vienīgais nav saprotams - ja jau tik daudz cilvēku ir zaudējuši savu naudu šo zagļu dēļ, kāpēc policija, vai citas kompetentas varas iestādes nesāk interesēties par šo kantoru, un neiejaucās???????

S sergis 10.04.2013

Taisos iet iesniegt sūdzību par tām maitām!
Bet vajag vismaz vēl divus, lai kaut ko panāktu!
tā kā, ja esiet apkrāpti rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv tuvākajā laikā!

R rimika 31.08.2013

Atbildu, tapec ka vairakiem klientiem ir atgriezta nauda atpakalj, ja dzivoklis nav atrasts. Un Jums SERGIS ir ari jau atgriezta nauda, tikai velak par jusu rakstito sheit komentaru. Un klientus ari tik daudz nav, tikai tiem kuram varam kaut ko piedavat no savas datu bazes pa dzivokliem, kas mums ir. Dzivokljus ir ne daudZ, tapes, ja neizdevas palidzet iekartot ar dzivokli, tad nauda atgriezta, tiem klientiem kursh raksta mums iesniegumu un velas atgriezt naudu atpakalj. Shis punkt ir ari liguma.
Un starp citu ir ari apmierinati ar musu darbu klienti, un to var ari viegli parbaudit, ja ir veleshana.