www.sudzibas.lv Genards Gaismu regulešana

Genards - Gaismu regulešana

Дело было так! Решил перед ТО отрегулировать фары, позвонил в GENARDS спросить сколько стоит, сказали 4 лата если с противотуманками то 6 лат ну думаю нормально, поеду!Приехал, оказалось что одна фара светит ниже и нелзя никак отрегулировать поэтому пришлось снимать и разбирать фару и что то там "химичить"."Химичили 3 часа в конце концов отрегулировали и за это трёх чесавое "химичанье" у меня запросили 25 лат! Ругаться не стал чтобы не растрачивать нервы и заплатил! ВОТ ТАК Я ОТРЕГУЛИРОВАЛ ФАРЫ ЗА 25 лат!

R

V Valodasinspekcija 23.03.2010

"Himichen'je" tozhe deneg stoit! :) Ili vi dumali, chto eto besplatno? Dopolnitel'nij servis

I Igors 27.04.2010

Nav pirmais gadijums dzirdet...meistari galigas nulles var teikt!!!Katru menesi mainas, ipasnieks tik mekle visadus piedodiet lunus!!!Reputaciju atri sagraus.brinos ka vel vispar kads brauc tur masinu taisit!!

Inženieris 03.05.2010

Naudu tak jāpelna kaut ka, jo par reklāmu TOP rādio tak jāmaksā :D

A Aigars 09.07.2010

Nu jā...nesen aizdzinu mašīnai samainīt bremžu klučus...kaut ko 4-5 h tur mocijās..beigās pateica, ka nevarot ...mašīnu vajagot atstāt līdz rītdienai. Bet rītdien būšot cits meistars. Tas man likās jocīgi.
Pieprasiju, lai uzliek atpakaļ vecos.
Aizdzinu uz normālu servisu. Tur nebija nekādu problēmu. Pie reizes arī nomainija bremžu diskus.
Vairs uz turieni nebraukšu.
PAr mazgāšanu neko nemāku teikt.
Moika varētu pat būt ļoti ok.
Bet nu remontēt gan tur neiesaku nevienam.

ē Ēvald 09.07.2010

Roman ti što baba sam neumeješ eto sdelat? A jesli neumeeš to plaķi baba babai:D:D:D

M Marusja X 11.12.2013

Согласна, жуткий сервис.Даже когда приезжаешь по записи с какой-нибудь фигней-работу затягивают на три часа, чтобы взять денег в тройном размере!!! Там очень много разводяших помимо мастеров.По-моему это семейный подряд и у них все ходы продуманы...Короче надо на них фиников вызывать!!!