Genādijs Altenburgs - Uzmetejs ar stāžu

Nekad neieteiktu uzticēt savu objektu remontu Genādijam Altenburgam. Vienojāmies, ka nomainīs mājai jumtu par tādu un tādu summu - sākām darbus. Pirmām kārtām kad jumts gāja uz beigu pusi Genādijs Altenburgs teica ka nevar pabeigt to, jo tomēr ir vajadzīga viņam vairāk nauda savādāk nepabeigšot jumta nomaiņu, tā arī biju spiests piemaksāt viņam vēl 50% no summas par kuru vienojāmies, lai tomēr pabeigtu jumta nomaiņu. Kad jumts bija nomainīts, tagad jau štrunts pa tiem 50% piemaksātajiem EUR, izrādās, ka salicis lietotus materiālus, saskrūvējis to kā pagadās, un tagad tie ir sākuši laist cauri lietus ūdeni. Zvanu viņam - protams neko nezinot, nav laika, viss esot bijis sataisīts kārtīgi un atbraukt viņš nevarot. Tā arī biju spiests ņemt jaunus meistarus, kuri visu izdarīja kā vajag, un teica, ka viņi jau esot dzirdējuši par tādu Genādiju Altenburgu, ka es neesot pirmais, kuram viņš ar savu brigādi ir mainījis jumtu, un paprasījis vairāk naudu nekā runāts, kā arī salicis ļoti nekvalitatīvus materiālus un pie tam citiem esot kvalitatīvos pat paņēmis sev līdz...Tā kā esat uzmanīgi ar tādu tipu - neieteiktu sasieties ar Genādiju Altenburgu un brigādi