www.sudzibas.lv Gemoss SIA Bojājums, nekvalitatīvs produkts

Gemoss SIA - Bojājums, nekvalitatīvs produkts

Šodien, 17.07.2021, Straupes “Lats” veikalā es iegādājos ekoloģiskās, bioloģiski noārdāmās, vienreizlietojamās papīra glāzes. Šī “vienreizējā” prece manam maciņam atņēma 89 eiro centus par sešām glāzītēm.
Stāsts tāds - esmu jautrā noskaņojumā, priecīgs, ka beidzot varēšu baudīt savu alkoholisko dzērienu no glāzītes, kā civilizētam, 21. Gadsimta iedzīvotājam pienākas. Viss izdodās kā paredzēts, bet aptuveni piecu minūšu laikā šī glāzīte sāka zaudēt savu iedarbību, un laist manu dievišķo dzērienu cauri glāzei. Es biju sašutis, jo tas ne tikai bija 2006. Gada dom perignon šampanietis, bet arī tika atstāti iespējami neizmazgājami traipi no mana galdauta, kuru šuva pats Īvs sen Lorāns. Tas ir prātam neaptverami, kādu postījumu spēj atstāt 89 eiro centu glāzītes.
Izplatītājam Gemoss SIA iesaku izvērtēt savu izplatāmo preču klāstu, citādāk šādi jūs sevi iedzīsiet neatgriezeniskā bankrotā.
Starp citu, es gaidu atbildi uz šo sūdzību, un pieprasu kompensāciju 5 ciparu apmērā, vai arī 50% jūsu kompānijas kapitāldaļas.

Manā labā strādā Latvijas labākie advokāti, un šo es tā neatstāšu. Man ir apnikusi šī Latvijas riebīgo uzņēmēju bezatbildība.