www.sudzibas.lv Gelvora Sergel PARADA OIEDZINJA

UAB GELVORA - PARADA OIEDZINJA

esmu neizpratne-ko liegt pat nezinja ko darit talak!pamata parads sastada 119Ls.gelvora iesniedza tiesa prasibu par parada piedzinju 119ls pamata summa+119Ls ligumsods+60 Ls likumiskie procenti!tagad tiesa so prasibu atstaj bez izskatišanas sakara ar paradnieka (manis) neiespejamibu paradnieka informešanu par parada piedzinju piespiedu bridinajuma karta!sazinos ar gelvora saku ta un ta ka gatavs sastadit grafiku uz tadu summu kadu griezaties tiesa-uz ko sa°ņēmu jaunu rekinu turpat kantori kas sastadija 600LS,protams es noraidiju to .ar to musu kontakt ar gelvora beidzas,pagaja pusgads un atkal saku intereseties gelvorā kas un ka uz ko sanemu atbildi ka atkal ir iesniegts tiesa-ta4u nepaslinkoju un apzvaniju visas pilsetas tiesas un sanemu visas vienu atbildi civillieta uz tadu p.k nav registreta!nesaprotu ko darit-ar gelvora nevar nekadigi vienoties,un lieta ari stav uz vietas!galigi nekompetenti cilveki-vai ari nevaroši.nesaprotu kam ko kur maksat,vai kur ko darit!

R

K Krishinjsh 28.08.2013

Samaksā kādam juristam par konsultāciju, tas būs vienkāršāk! Viņš lai visam iziet cauri un sniedz savu atbildi.

adiabo 28.08.2013

Piekrītu, nefig vispār runāt ar šiem izspiediedējiem, Ja vēlies aizstāvību tiesā, tad paguglē par tādu biedrību "Baltais Bruņinieks" viņi risina tieši tādus jautājumus kā tavs.