www.sudzibas.lv Gelvora Sergel Natālija Draud Ar Izrēķināšanos

Gelvora Sergel - Natālija Draud Ar Izrēķināšanos

Sveicināti, šodien saņēmu zvanu no Gelvoras, Natālija stādījās priekšā man un uzreiz uzdeva personiskus jautājumus, kā piem - kur es dzīvoju un vai mana adrese it tāda un vai mana dzimšanas diena ir tādā datumā utt. Uz ko es atbildēju, ka neatbildēšu, es patiesībā vēlējos uzzināt cik man ir tas parāds lai varētu nomaksāt smuki, bet Natālijas mērķis nebija iegūt parādu no manis, bet gan draudēt, pasakot adresi kuru viņa uzskatīja par manu pēcāk pateica ar izceltu balsi, ka viņi ir ne tikai parādu piedziņas kompānija, bet gan arī uzraudzības kompānija _ šoes nekavējoties uztvēru kā fiziskus draudus manai veselībai jo to ko viņa burtiski pateica ir, ka kāds stāv pie itkā manas mājas un redziet izrēķināsies ar mani jeb ko tamlīdzīgu.
Es jautāju natālijai viņas uzvārdu uz ko viņa atbildēja, nav svarīgi.
Ja es runāju personiskas lietas tad ir svarīgi zināt ar ko es runāju.
Pieminēja kaut kādas vēstules kuras neesmu saņēmis jo viņu informācijas Avoti ir ļoti slikti un smieklīgi.
Lai vai kā, viņas beigu teikums bija, ka lai es beidzu izvairīties no šīm spoku vēstulēm un līdz 8. Februārim man ir laiks izmainīt visu, pēc kam es uzreiz vēlējos normāli jautāt, cik tad ir parāds un kā var apmaksāt utt, bet viņa neļāva man pat to pateikt dzirdot ka es cenšos uzzināt smalkāk visu viņa pateica savus draudus un nometa tālruni man. Lūk šādas kompānijas piedzen parādus no tautiešiem, morāli slimi cilvēciņi sabāzti tajos čūsku kantoros..

21.01.2021

K KrisRaps Akmens 21.01.2021

Tas ko vēlējos izcelt nav draudi jo nu, pie manis braukt kādam un draudēt nav prāta darbs un tas ir brīdinājums. Ja kāds manā īpašumā man draudēs ar fizisku izrēķināšanos tad tam cilvēciņam ļoti plāni klāsies uz sitiena, uz sitiena viņa diena izvērtīsies ļoti drūma, bet tas tā.
Runa iet par to, ka neļauj pat interesēties par savu parādu, pazvana, sadraud un sarunā visādas muļķības un aizbēg no sarunas, kā tāda gļēvule, Natālija, ja tu šo lasi tad silti iesaku aiziet uz psiheni un tur uzsākt kādu terapiju, es jūs balsī dzirdēju, ka jums mājās labi neiet un, ka jums nav draugu, bet nu, tādam cilvēkam kā jums arī karma seko ik uz soļa jo strādājiet demorālu un slimu darbu, kaunējusies būtu tur strādāt, bet tas tā, tats personisks viedoklis jo vienmēr jau būs kads kas grāvjus raks un bezpajumtniekus sitīs, tas vai tas ir pareizi ir tikai mans subjektīvais viedoklis kas ir nē. Tas nav pareizi, tāpat kā pieņemt manā prātā izvarotājus es nevaru, es tādam nespēju un nespēšu paspiest roku tāpat es nespēšu iejusties s"'adu slimu cilvēku prātā kuriem literāli darbs ir zvanīt un draudēt cilvēkiem.
Es neesmu tantīte kura sabīsies, es esmu cilvēks kas reaģēs uz to visu.
Lūdzu atbildiet par saviem darbiniekiem un nevajag draudēt klientiem, it sevišķi ja viņš ir gatavs visu apmaksāt, bet jūsu ndarbineice reāli zaudēja šo iespēju tikai dēļ savas apbrīnojamās neprofesionalitātes un naida pret klientiem. Lūdzu parunājiet jeb atlaižiet to natāliju jo viņa jūsu kompānijai ness neslavu un draud klientiem ar fizisku izrēķināšanos.

Es nudien vēlos smuki tik vaļā no saviem parādiem, bet kā es varu to izdarīt ja piedziņas kompānija pazvana, sadraud man briesmu lietas, neļauj runāt un baidās nosaukt savu uzvārdu pat un nomet telefonu kad vēlos turpināt sarunu par un ap..
Diezgan nožēlojami jūs tur strādājiet.. Nožēlojami...

M Matskar 28.01.2021

Nu kā var kaut ko šādu samurgot. Tu pat nespēj normāli rakstīt. Gramatiku neviens nav atcēlis!
Ne par to ir stāsts, ir tāds teiciens "Likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības". Šajā gadījumā, tava mazā piere nav informēta, ka pirms informācijas nodošanas, tavam tupajam prātam, ir jāveic identifikācija, lai zinātu, ka tiešām tiek runāts ar pēdējo mēslu, Kristapu. Tikai pēc šīs identifikācijas, kura tiek veikta arī zvanot uz jebkuru banku, var tavai stulbajai galvai, izstāstīt visu par tavām lietām. Visticamāk tu nespēsi sagremot šo informāciju, bet pacenties.

E EET 22.01.2021

Sveiks, neesmu jurists vai profesionālis šajos jautājums, bet, manuprāt, prātīgāk ir rīkoties šādi - ja kāds uzņēmums, personas utml izsaka kādus reālus draudus vai kādā citā veidā pārkāpj Tavas tiesības utml., tad daudz lietderīgāk ir vērsties policijā, tiesā vai nu vismaz uzrakstīt sūdzību PTAC. Šeit ierakstīta sūdzība 100% Tev neko nedos, no tās ne silts, ne auksts...Parasti visos zvanu centros sarunas ieraksta un ja tiešām bija izteikti kādi draudi, tad to varēs pierādīt...Otrs risinājums - aizņemies atbildīgi izvērtējot savas spējas atdot...un ja nu tomēr ir sanācis iekulties parādos, tad dari visu iespējamo lai tos cik vien ātri var samaksātu...Tas kāda situācija, kāpēc nevari atmaksāt, cik smaga dzīve utml, tas nevienam neinteresē - tās ir tikai un vienīgi tavas personīgās problēmas...kad nākamreiz ņem kredītu - sastādi galvā plānu B - gadījumā ja paliec bez darba utml. Es visu dzīvi tā esmu darījis - ņemu kredītus ar tādiem ikmēneša maksājumiem, lai arī gadījumā ja palieku bez darba varētu šādu summu mēnesī savākt - haltūrās, pagaidu darbos utml. Bet nu kā jau teicu - ja šīs kantoris tik tiešām ir tik sikts, tad raksti PTAC, ej uz polciju vai sūdzi viņus tiesā...Starp citu, ja nav naudas juristiem, tad ik pa laikam augstskolas piedāvā pēdējo kursu studentu konsultācijas bez maksas - nebūs ideāli, bet nu vismaz kāds ar neielām zināšanās pateiks vai tavas pretenzijas pamatotas un vai ir jēga cīnīties...Iespējas kā sevi aizstāvēt ir, tik jāzin kur tās meklēt...Veiksmi :)