Gelvora Sergel - Krāpšanās

Man atnāca no tiesas vēstule no Gelvora Sergel bet tur visi dati sagrozīti par labu Gelvora Sergel
mainīti uz augšu pamatsumma un ari soda procenti lai tikai iedzīvotos krāpnieku un blēžu firma viņiem jānoņem licence un uzsūtīt auditu virsu tiem krāpniekiem.

22.06.2022

I ilrgjefiho 22.06.2022

A anse22 22.06.2022

A no kurienes tu zini ka viņiem vispar ir licenze? :))))
Ja tu vari savu taisnibu pieradit tad apstridi lemumu un vis

P Palīgs neskaidrajiem 22.06.2022

Šitādi māk tikai paņemt kredītu, bet ne atdot. Ko viņš apstrīdēs un pierādīs? Viņš pat nesaprot no kurienes viņam vēstule - no tiesas vai no Gelvora Sergel.

A Aigars12 22.06.2022

Tad jau viņi var mainīt pamatsummu un procentus ka vēlas par labu sev.

H havit 18.09.2023

Tira veida krapnieki! atnaca izina ka esmu kaut kadu summu parada tele 2 14 gadus atpakal .aizbraucu uz tele2 uzzinat kas par problemam tele2 atnaca atbilde ka nekadu paradu nav .Aizutiju izina pielikumu no tele2 ka paradu nav viniem pie vienas vietas! un vel ar tadu toni saku lai atsuta man dokumentu uz e pastu ar pilnvarotas personas parakstu ka esmu parada tele2 vini nesuta kaut kads absurds ! 100% tira veida zaglu banda ko jalikvide.