www.sudzibas.lv Gelvora Sergel Parādu piedziņa

Gelvora - Parādu piedziņa

Biju šodien pie jurista uz konsultāciju,par firmas GELVORA nepamatotiem rēķiniem.Viņš ieteica rakstīt iesniegumu policijā par naudas izspiešanu,jo manu parādu ši firma nav cedējusi,bet pieprasa kaut kādas mistiskas naudas summas.Vai kāds no jums to kādreiz ir griezies policijā ar šādu iesniegumu,un cik ilgi tas velkas un vispār kā tas viss notiks tālāk.Un manu parādu tas kaut kā iespaidos un uz mani pašu kā tas varētu atsaukties.Jo uz policiju es domāju ka noteikti iešu,kā jurists teica-vajagot vienreiz pārmācīt tos naudas izspiedējus.

č

Komentāri (2)

V Vilis Maize 08.02.2013

Atteiks tāpat, kā vairumā gadījumu. Ja jau neatteiktu un tiktu radīts precedents, tad jau pus-pasau;e rindā sastātos ...
Bet paskaidrojumu paņems no parādu piedzinēja, tas izdarīs secinājumus, ka cilvēks nav ar pliku roku ņemams un metīs mieru.
Ja paskaidrojums atteikuma materiāla sagatavošanas ietvaros netiks paņemts, par 'šādu policijas rīcību ( drīzāk bezdarbību) var sūdzēties prokuratūrai. Ja arī prokuratūra atsaka uzsākt kriminālprocesu, var sūdzēties augstāk stāvošai prokuratūras iestādei. Kaut kādā stadijā prokuratūra var atteikt "bez tiesībām pārsūdzēt", bet, ja ir luste cīnīties tālāk, nākamās sūdzības jau par "amatpersonu rīcību". :)

Vārdu sakot, kā jau paredzēts: iesniegsi un aptuveni mēneša laikā būs skaidrība atbilde no VP).
Ja jau policija, ieteiktu pielikumā iesniegt visu rakstisko, kas ir bijis no parādu piedzinēja, un, vēlams, uz kāda nesēja arī telefona sarunu ierakstus. To, cik šādi ieraksti ir likumīgi, lai arī spriež paši poliči. Par telefona sarunu ierakstiem - tā nav vispārēja prakse, tā ir tāda mana subjektīva ideja.

V Vilis Maize 08.02.2013

P.S.
Jā, kapēc vispār tiek iesaistītas tās parādu piedzinēju kompānijas. Kreditoram pašam nav pietiekoša tiesiskā pamata vai arī viņš nav pārliecināts, ka, teiksim, tiesā gūs panākumus. Kreditoram nerentējas, jo summa ir pārāk maziņa, tostarp, tiesas izdevumi - nodeva u.tt., kurus sākotnēji maksā prasības iesniedzējs, pārsniedz pamatprasības summu. Arī sodanaudas, lai arī kādas šausmas tiktu ierakstītas līgumos, tiek reglamentētas normatīvajos aktos un, cik nu man zināms, soda nauda nedrīkst pārsniegt pamatprasības summu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes