www.sudzibas.lv Gelvora Sergel nekompetence sava darbā

Gelvora - nekompetence sava darbā

Labdien, gribētu pazinot par sia gelvora darbinieces nekopitenci, nekorektumu sava profesija. Situācija tada ka biju nenomaksājis as latvenergo dažus maksājumus, pēc ka gelvora Saka parada piedzinu, parads+7eur parada atgušanas izdevumi. Labi paradu samaksāju +7eur viņu naudu, bet pēc kada laika atnāk jauna vestule, ka esmu parada viniem 7eur. Izrādas, ka augsti profesionāla darbiniece aizsutiJusi visu parada naudu + savus 7eur parada izdevumus uz latvenergo. Ka to var nosaukt nekopitence? Nolaidība? Neatbilstība savam Amatam? Reāli stulbiķa? ! Tagad jauna vēstule jau 14eur parada, tas ir normāli vai tas notiek tikai pie mums Latvija. Tādu firmu, darbinieku visatļautība.

Neuzskatu ka man viņas kļūdas deļ būtu jāmaksa!

Sia Gelvoras izlasiet un atzistiet savas kludas...

Arkukušjans 09.04.2019

Nekompetenti ir rakstīt "nekompitenti" un nemaksāt savus rēķinus laicīgi.
Bet te, iespējams cilvēks kļudijās, bet iespējams nē, iespējams Jūs pats esat neattapīgs...sarakstītais par to liecina...

par kludam jamaksa!

B BK 09.04.2019

Maksāt laicīgi vajag rēķinus.

par kludam jamaksa

Оккупант 10.04.2019

вам надо делить сумму. отправлять долг в латвенерго и за услугу данной конторе. делать, короче два платежа.

ž Žanis000 16.04.2019

23225153 Atkal terorizē no šī te numura

D Dundris 19.04.2019

Allo, kas tie par mega stulbiem komentāriem ?
Ko nozīmē rēķinus vajag maksāt laicīgi, un tas ir iemesls, lai kaut kādi parazīti uz to iedzīvotos ?

S sniega roze 25.05.2020

Jums ir izvēle, maksāt laicīgi vai nemaksāt laicīgi. taču kompānija kurai nemaksājat laicīgi ir izvēlējusies sankcijas pret tiem kas nemaksā laicīgi. Šie nosacījumi ir atrunāti līgumā, par ko jums jābūt informētam.Kādēļ jūs te vainojat Gelvoru. Likumā ir pamats tam k aparāda tagūšanā iesaistīta 2 juridiska persona.

S sniega roze 27.01.2020

ne Inga aizsūtījusi 7Eur uz Latvenergo , bet Jūs pati .
Jums tika doti Gelvoras rekvizīti ar konkretu summu , pec likuma pec 2 menešiem administratīvie izdevumi palielinās

Te bus likums
Min. Kab . Noteikumi Nr. 61
2. Parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējam ir tiesības no parādnieka pieprasīt, lai tas atlīdzinātu pamatotus parāda atgūšanas izdevumus, kas atbilst šādam pieļaujamam apmēram:

2.1. par rakstiska paziņojuma sagatavošanu un nosūtīšanu parādniekam, kurā sniegta informācija par parāda esību un aicinājums labprātīgi izpildīt kavētās maksājuma saistības, un par nepieciešamajām darbībām parādnieka faktiskās kontaktinformācijas noskaidrošanai, ja parādnieks nav sasniedzams, – kopā ne vairāk kā septiņus euro;

2.2. par citām parāda atgūšanai papildus veiktajām darbībām – kopā ne vairāk kā 10 euro parāda atgūšanas procesā, līdz parādnieks izpildījis maksājuma saistības pret parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēju vai kreditoru.

(Grozīts ar MK 29.10.2013. noteikumiem Nr.1203)