LV RU
www.sudzibas.lv Gelvora Sergel nekompetence sava darbā

Gelvora - nekompetence sava darbā

Labdien, gribētu pazinot par sia gelvora darbinieces nekopitenci, nekorektumu sava profesija. Situācija tada ka biju nenomaksājis as latvenergo dažus maksājumus, pēc ka gelvora Saka parada piedzinu, parads+7eur parada atgušanas izdevumi. Labi paradu samaksāju +7eur viņu naudu, bet pēc kada laika atnāk jauna vestule, ka esmu parada viniem 7eur. Izrādas, ka augsti profesionāla darbiniece aizsutiJusi visu parada naudu + savus 7eur parada izdevumus uz latvenergo. Ka to var nosaukt nekopitence? Nolaidība? Neatbilstība savam Amatam? Reāli stulbiķa? ! Tagad jauna vēstule jau 14eur parada, tas ir normāli vai tas notiek tikai pie mums Latvija. Tādu firmu, darbinieku visatļautība.

Neuzskatu ka man viņas kļūdas deļ būtu jāmaksa!

Sia Gelvoras izlasiet un atzistiet savas kludas...

P

Komentāri (13)

Arkukušjans 09.04.2019

Nekompetenti ir rakstīt "nekompitenti" un nemaksāt savus rēķinus laicīgi.
Bet te, iespējams cilvēks kļudijās, bet iespējams nē, iespējams Jūs pats esat neattapīgs...sarakstītais par to liecina...

P pro ciedra 09.04.2019

par kludam jamaksa!

B BK 09.04.2019

Maksāt laicīgi vajag rēķinus.

P pro ciedra 09.04.2019

par kludam jamaksa

Оккупант 10.04.2019

вам надо делить сумму. отправлять долг в латвенерго и за услугу данной конторе. делать, короче два платежа.

ž Žanis000 16.04.2019

23225153 Atkal terorizē no šī te numura

D Dundris 19.04.2019

Allo, kas tie par mega stulbiem komentāriem ?
Ko nozīmē rēķinus vajag maksāt laicīgi, un tas ir iemesls, lai kaut kādi parazīti uz to iedzīvotos ?

S sniega roze 25.05.2020

Jums ir izvēle, maksāt laicīgi vai nemaksāt laicīgi. taču kompānija kurai nemaksājat laicīgi ir izvēlējusies sankcijas pret tiem kas nemaksā laicīgi. Šie nosacījumi ir atrunāti līgumā, par ko jums jābūt informētam.Kādēļ jūs te vainojat Gelvoru. Likumā ir pamats tam k aparāda tagūšanā iesaistīta 2 juridiska persona.

P Pūčupūc 30.07.2020

Kompānijai izvēloties iesaistīt 2 juridisku personu, arī uz šo 2 juridisko personu attiecas likumu ievērošana! Nevienā likumā vai normatīvajā aktā nav atrunāts,ka ir atļauts piedziņas firmas darbiniekam pārkāpt kompetences robežas-draudēt,izspiest,ņirgāties vai kā citādi pārkāpt vispirms jau ētika normas,pēc tam jau likuma normas! Izskatās,ka BK un Arkukušjans savus rēķinus "nomaksā laicīgi" tad kad ieripo izspiestā % naudiņa no kāda parādnieka! Ja tas laikus neiemaksā tajā kontā,tad pašiem nesanāk laikus samaksāt savus rēķinus-tapēc besās,paliek dusmīgi un tādi zvanās, un izliek savas dusmas-izpaužās uz kādu parādnieku!

S sniega roze 27.01.2020

ne Inga aizsūtījusi 7Eur uz Latvenergo , bet Jūs pati .
Jums tika doti Gelvoras rekvizīti ar konkretu summu , pec likuma pec 2 menešiem administratīvie izdevumi palielinās

Te bus likums
Min. Kab . Noteikumi Nr. 61
2. Parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējam ir tiesības no parādnieka pieprasīt, lai tas atlīdzinātu pamatotus parāda atgūšanas izdevumus, kas atbilst šādam pieļaujamam apmēram:

2.1. par rakstiska paziņojuma sagatavošanu un nosūtīšanu parādniekam, kurā sniegta informācija par parāda esību un aicinājums labprātīgi izpildīt kavētās maksājuma saistības, un par nepieciešamajām darbībām parādnieka faktiskās kontaktinformācijas noskaidrošanai, ja parādnieks nav sasniedzams, – kopā ne vairāk kā septiņus euro;

2.2. par citām parāda atgūšanai papildus veiktajām darbībām – kopā ne vairāk kā 10 euro parāda atgūšanas procesā, līdz parādnieks izpildījis maksājuma saistības pret parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēju vai kreditoru.

(Grozīts ar MK 29.10.2013. noteikumiem Nr.1203)

P pro ciedra 22.06.2020

ne ,inga aizsutija naudu 7Eur ar visu parada naudu uz latvenergo,taka pati vainiga!neatbilst savam amatam...zema klase.ja neziniet tad nerakstiet ir maksajumu pieradijumi

K KrisRaps Akmens 21.01.2021

Mēsli Ne Cilvēki, Krāpnieki Un Nekompotenti Sūdi

K KrisRaps Akmens 21.01.2021

Gelvoras Numurs No Kā Viņi tagad Zvana Ir 23225144.
Saglabājiet Zem Vārda (Gelbajobi)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes