www.sudzibas.lv Gejisms Geji,homoseksualisms

Gejisms - Geji,homoseksualisms

Lasiiju rakstu ar nosaukumu viirieshi...

un uzduuros shim teikumam...

????????????????????Jo mums, gejiem ir tiesības ienīst sievietes. Jo sieviete tas nav normāli. Sievietei kaut kādi gaļas gabali pupi ir un starp kājām nav krāniņa???????

Geji, es esmu sieviete, un esmu biseksuaala, dazhreiz liekas, ka tikai lezbiete, bet tas man neliek ieniist viirieshus.
Ja kaads viirietis ir kaadu geju atshuvis, taa nav sievieshu vaina.
Un man liekas, ka gejiem nav obligaati jaaieniist sievietes, un ja gejs ir tieshaam gejs, man liekas, ka gejam sieviete buus driizaak neitraala, jeb vienaldziiga, nevis ieniistama.

Taa persoona, kas to komenteeja, visdriizaak ir GEJS-PATRIAAHS-SIEVIESHU NIIDEEJS

Patriaahs ir tas pats kas Feministes, bet tikai viirieshu dzimtee.

Mana viira pazina ir gejs, un vinjsh mani nemaz neieniist, un paliidz biznesaa, un paliidz papiirus nokaartot, jo ir pilseetas vecaakais citaa pilseetaa, un paliidzeeja noskaidrot kompaanijas krediitveesturi, kuras dalu gribeejaam nopirkt, un to dariija aiz labas sirds.

Taa ka, luudzu neveinojiet gejismu par atrunu, lai ieniistu sievietes.

Jums sievieshu niideejam ir vainu psihologiska problema-nevariet tikt paari, ka mamma paaraak ilgi ar kruuti baroja un liidz 15 g vecumam vannaa mazgaaja,
jeb arii juus vienkaarshi esiet Patriaahs.

N

P Pedro 03.06.2010

Esmu laimīgs, apmierināts gejs.
Mīlu tikai vīriešus. Jā, ir labāk sekss ar vīrieti nekā ar sievieti, jo tu un tev ir penis ko tu bāz, un ko tev bāž, radot vienādas sajūtas abiem.
Savam brālim pastāstiju un viņš pārdomā savu orientāciju!

H heartsniper 03.06.2010

Pedro tu esi losis, aizej pie psihiatra, butu es tavs bralis-uzreiz pa ebalu ar kaju butu sanemis!

B bit 03.06.2010

;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

L lll 03.06.2010

Geji ir DABAS KĻUDAS!!!Dievs par viņiem ir pasmējies.

A aglniete 04.06.2010

Uz Aglonu!

Lai top slavēts Jēzus Kristus.
Acinu jau tagad komplektēt svetceļnieku grupas uz Aglonas svetvietu. Dosimies mēs turp ar kājām svetceļojumā.
Diskusijas par gaidāmajiem svētceļojumiem uz svētvietām Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām . ツ
ツ Ceļabiedru meklēšana uz Aglonu, citas iespējas ceļot lētāk ar autobusiem, privātajiem auto, vai ar autostopiem pie Aglonas Dievmates .
ツ Naktsmītnes lētāk ------- piedāvāšana un meklēšna. ツ
ツ Salidojumi, kopīgi domubiedru pikniki dabā, pārgājieni, kopīgas tikšanās. ツ

ツ Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties šai domubiedru grupiņai:

ツ Liels lūgums šo informāciju par šo jauno domubiedru grupu pārsūtīt tālāk saviem draugiem, paziņām, kam patīk ceļot, dalīties kopīgos iespaidos par ceļošanu, pārgājieniem, autostopiem.

ツ Lai Dieva žēlastība Jūs pavada no dienas dienā !!! ღ ღ ღ

ツ Lūdzu, pievienojies pats un lūdzu aicini arī domubiedru grupai pievienoties savus draugus.ツ