GeGe.lv (SIA E-AGRO) - Krāpšana

Pasūtījam SIA E-AGRO (GeGe.lv) firmā bērnu gultu ar atvilktnēm un matraci. Kopējā Cena bija 482 eiro (362 eiro maksā gulta ar atvilktnēm un 120 eiro maksā matracis) . Pārskaitīju pilnu summu firmas kontā.
Pasūtīju 18 martā un viņi solīja piegādāt aprīļa padsmitajos datumos.
Aprīlis pagāja, bet tā arī ne piegādāja gultu ar matraci. Vairākas reizes ar viņiem sazinājos un katru reizi viņi solīja, ka drīz būs. Nu jau jūnija vidus, man jau bērnam nav kur gulēt. Jāpērk jebkurā gulta, lai tikai bērnam ir kur gulēt. Tāpēc uzrakstīju, ka 13. Jūnijā, ka atteicos no pasūtījuma un prasu atgriezt visu naudu. 21. Jūnijā Gege pārstāvis uzrakstīja, ka pārskaitīs naudu 22. Jūnijā, otrdien, bet tas arī neesot noticis līdz šim brīdim.

D

Good Intentions 23.06.2021

Kur bērns līdz šim gulēja?

D dirivio 23.06.2021

Ceļojumu gultiņā 120x60, no kuras izauga pa tik lielu laika posmu, kopēji 4 mēneši, sākot ar dienu kad atnācām pirmo reizi pie pārdevēja.