LV RU
www.sudzibas.lv Gaujas Tūre Lieli manitajo

AtrisinātaGaujas Tūre - Lieli manitajo

Nekad neņemiet kredītu Gaujas Tūre vai Bauskas investīcijas. Turklāt izdaris visu tā ka pazaudēsiet dzīvokli. Uz kompromisu neiet. Viniem galvenais Jūsu objekts ko ieķīlējat. Apejiet ar likumu lieli blēži.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Janka23 24.01.2018

Viss sakārtot nāca pretim.

Ja

Komentāri (5)

Ai Aigarins 13.02.2018

Aicinu visus cietusos,kas cietusi no aukstakmineto kompaniju krapnieciskajam darbibam versties Latvijas Valsts tiesibsargajosajas iestades,ar iesniegumiem.

Re Rebeka23 15.02.2018

Tiesi ta ari ir

Ai Aigarins 19.02.2018

Sis kompanijas rupji un apzinati krapj kreditnemejus,parkapjot Ministru Kabineta noteikumus Nr.691.Izmantojot klienta uzticesanos un to apstakli ka darijums notiek licenzeta notarialaja biroja.

Ai Aigarins 18.10.2018

SIA Gaujas Ture un SIA Bauskas investicijas ir viena un ta pati kompanija.Mulko cilvekus..licenzes kreditesanai nau,ar visam no ta izrietosajam sekam.Ja esat cietusi no augstakmineto kompaniju darbibas,versieties Valsts Policija ar iesniegumiem.Esiet uzmanigi,kreditejieties tikai pie licenzetam kompanijam.

Ai Aigarins 06.12.2018

Bez vardiem

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes