Gatis Vanags no Limbažiem - Neatdod parādu

Nekad neaizdodiet naudu šim kungam! Aizņemas uz 2 nedēļām, bet nav atdevis vēl pat vairāk kā pēc gada!! Protams, sūdzēsim tiesā, bet gribas iepriekš pabrīdināt, lai citi neuzķeras aizdodot. Nelīdz pat vairākkārtējs uzaicinājums maksāt kaut vai pa daļām. Unikāls melis, jo visu laiku ir kādi attaisnojumi - sliktais darba devējs, kurš nemaksā, pārdevis savu firmu, bet nav saņēmis naudu, ārvalstu sadarbības partneri apkrāpuši utt. Ja atļaujos ko skarbāku epastā pateikt, tā saņemu rupjas un neiecietīgas atbildes. Rodas sajūta, ka nevis viņš ir parādā, bet es viņam...
Pats jaukākais, ka šis cilvēks ir pedagogs Staiceles mūzikas un mākslas skolā. Ko šādi pedagogi ar savu paraugu var iemācīt bērniem? Tādi ļaudis jau tā skolotāju profesijas zemo reitinga latiņu nogrūž vēl zemāk...

J Jana 19.07.2011

Varetu padomat, ka caur Tiesu Tu to naudu dabusi atpakal?neceri, mocisies gadiem, bet naudu neredzesi!

V vaira 19.07.2011

Svarīgs ir pats princips.Tādi purni ir jāsoda.Der izblamēt visos iespējamajos sociālajos saitos.Nu tā, lai tikai slinkais, kurš neprot lasīt, neuzzinātu par šī kunga rīcību.Ticiet man, tas loti nepatīk.Vārdu sakot, jāmet pie malas kautrība un jābrauc virsū agresīvi, tā, lai saprot, jūs nejokojat.Ja rīkosieties pārliecinoši, lielas iespējas, ka naudu atgūsiet.Nauda, protams, ir svarīga, bet man par visu svarīgāk būtu pārmācīt riebekli.Pati biju iekūlusies šādā ķezā 2 reizes.Abas reizes naudu atguvu, bet ilgi gan ņēmos.Sapratu vienu, ja gribi iegūt ienaidnieku, aizdot naudu.

R raitis 30.07.2011

šitādi vanagi pilna Latvija. Kamēr muļļāsies pa tiesām, labāk pašiem šamo satikt un biku pāraudzināt. Mums te Kurzemē ir tāda prakse, nezinu kā Limbažos:)
Šaubos vai šis učuks, droši vien kāds gatera strādnieks un tikai piepūtis tev pilnas ausis, lai labāk izklausās:)

M Mirdza 23.12.2015

arī manai draudzenei, kura dzīvo Valmierā, ir iesācies šis nepatīkamais process. Naudu skolotājs Gatis Vanags no Limbažiem aizņēmās un nu iet dancis ar solījumiem. Katru dienu kaut kas cits - sola no dienas uz dienu, bet nekā. Mana draudzene ir Gata Vanaga audzēkņa māte. Tas ir briesmīgi, ka pedagoģiskā iestādē strādā tik nekaunīgi krāpnieki. Nav brīnums, ka drīz šis kungs sāks aizņemties no audzēkņiem... Neaizdodiet naudu šim cilvēkam un lūdzu ziņojiet par šiem gadījumiem! Neklusējiet, jo, nevēlēšanās smērēt rokas ļauj šim nelietim attīstīs savu talantu. Atceroetie s- viņš ir pedagogs un strādā ar bērniem!