www.sudzibas.lv Gatis Daugulis cilveks- kur bez pamata , nomelno citus

Gatis Daugulis - cilveks- kur bez pamata , nomelno citus

Velos iesniegt sudzibu Pret Gati Dauguli - dzivojosu mangalsala ( Riga) un murjanjos . Velos, lai visi uzzin, ka patiesiba sim cilvekam nekas nepieder un viss, ko vins dara ir megina noskaust citam laimi ( visas jomas- vai privata dzive, darba, utt ) Tapec ludzu jus uzmanities no Si cilveka, un saskares ar so cilveku, ka ari ar vina mati Solveigu Gavari - dzivojosu murjanos, pret kuru izvirzitas vairakas kriminallietas . Sie cilveki var tikai un vienigi izpostit jusu dzivi.
Konkrets piemers : vina meitene Gunta Zalkalne, vinai ir aizliegts pat uz ielas ar bernu izziet, vai ari atlauties sev kadu draugu. Sadi cilveki ka Gatis Daugulis - ir egoisti, kas doma tikai par sevi . .
Iesaku visiem uzmanities, par krapnieciskiem gadijumiem, un apmelosanas no so divu personu puses ... !!!

I