Gatis Ansons - Krāpnieks

Uzmanieties no šīs presonas,izvilina no sievietēm naudu,lūdz uz sava vārda ņemt kredītus,solot ka atdos,bet tā arī neatdod. Aizbildinās ka ir dēls,sieva mirusi, auto mūžīgajā remontā,ja vispār tāda maz ir... Neuzķeraties uz viņa skaistajiem vārdiem...neesiet muļķes,kāda biju es...

I

A Amsterdams99 26.10.2017

Tas ir mūsu donžuāns.

A Amsterdams99 26.10.2017

Uzmanaties meitenes

B Brunetttee 26.10.2017

Vai ir zināma viņa atrašanās vieta?!

A Amsterdams99 27.10.2017

Vajag policijai iedot numuru lai izseko

A Antra Antonevica 17.06.2022

Viņš mani arī apkrapa uz lielās man summas.Es nesen zaudēju vīru un mums ir 2 nepilngadīgi bērni. Es cerēju atrast vīrieti jās palīdzēs. Bet sanāca viss otrādi. Viņš nepažēloja nē mani ne manus bērnus kas palika bez uztura naudas.

A Apkrāptā40 04.11.2017

Vakar arī es iesniedzu iesniegumu par šo krāpnieku policijā. Ja kādu vēl šī persona ir apkrāpusi, bet vēl nav uzrakstīts iesniegums. Varu palīdzēt sastādīt bezmaksas iesniegumu, kā arī sniegt juridisku konsultāciju.
Jo vairāk cilvēku iesniegs iesniegumu policijā, jo lielāks sods būs krāpniekam!
P.S. iesniegumu policijā var iesniegt arī tad, ja ir mutiska vienošanās un nav noslēgts līgums.
Lūdzu rakstiet man: [slēpt]@inbox.lv

A Antra Antonevica 17.06.2022

Varat man palīdzēt

A Apkrāptā40 07.11.2017

Nu tā šodien biju uz nopratināšanu kā cietusī persona. Tikai aizvakar uzrakstīju iesniegumu un tik ātri izsauca uz policiju. Uzzināju, ka mūsu krāpnieks jau iepriekš ir bijis kriminālsodāms. Cerams, ka tikpat ātri sodīs krāpnieku par viņa citām krāpnieciskajām darbībām.

B Brunetttee 07.11.2017

Kurā iecirknī bijāt?

A Apkrāptā40 07.11.2017

Brunnette, iesniegumu jāiesniedz rajonā, kurā uzdarīts noziegums. Protams, ka to var iesniegt jebkurā policijas iecirknī, taču tad tas process ir ilgāks, kamēr nosūta iesniegumu uz attiecīgo rajonu. Es konkrēti iesniedzu Zemgales pašvaldības policijā. Valsts policijas mājas lapā ir ielu sadalījums, pēc kura var atrast adresi, uz kurieni jāraksta iesniegums.

N Neesmu cietusi 02.01.2018

Sveikas, dāmas. Varu Jūs iepriecināt-nelietis ir aiz restēm. Ar viņu iepazinos iepazīšanās portālā. Līdzīgi kā jūsu pieredzē gribēja izkrāpt naudu un telefonu, bet man likās pārāk aizdomīgi jau pirmajā tikšanās reizē, kad stāstija, kas viņam pieder. Izmisīgi mēğināju uzzināt viņa uzvārdu, jo teica, ka esot Freimanis. Kad uzzināju izsaucu policiju.

B Brunetttee 02.01.2018

Sveika. Noopietni, viņš ir noķerts? Vēl pagājšnedēļ kad biju nopratināšanā, man teica ka viņu meklē. Vai ir zināms kurš iecirknis aizturēja?

N Neesmu cietusi 02.01.2018

Sveika! Jā viņš patiešām ir noķerts - vakar vakarā no manām mājām tika nogādāts uz Brasas iecirkni Rīgā.

J Jackpalm 23.11.2019

Kakie ljudji!
Tas jau bija 10 vai pat drusku vairāk gadu atpakaļ Liepaajaa shis pats cilvēks aiznjeemaas no manis naudu, preciizaak kredītu paņemt prieksh viņa 3000 apmeeraa,... It kaa konts esot iesaldēts, kaa dabuushot atpakaļ, taa naudu atdošot atpakaļ ar procentiem...ir pat notariāli apstiprināta paraadziime. Norunātajā laikā, kad nauda bija jāatdod, cilvēks vairs nebija atrodams...,aizbraucu uz adresi, kas figurēja pie paraadziime sastaadiishanas, tur izraadaas tikai kaut kaads draugs, pie kura shis itka esot padzīvojis pa laikam. Ar tiesas starpniecību arī neko nevar panākt, kamēr viņam nav oficiāli ienākumi vai kaads iipashums.
Naudu jau sen vairs neceru atgūt, bet...labpraat, ieseedinaatu kretīnu!