www.sudzibas.lv gateris "Latvāņi" krāpšanas ar algu

gateris "Latvāņi" - krāpšanas ar algu

Kokapstrādes firma "Latvāņi" līguma sola minimālo algu 200 (uz papīra) plus piemaksas par nakts maiņām, svētku dienām un virsstundām.
Maiņā ir divas dienas (no 7 līdz 19) un divas naktis ( no 19 līdz 7). Vidēji 5 maiņas mēnesī - 240 stundas. Un par to es jau otro mēnesi saņēmu 145 latus. Summa ir tāda pati, kā pirmajā mēnesī. Nekadu piemaksu.

Agrāk gaterī varēja normāli pelnīt, tagad pat nopelnīto (saskaitiju pati) nevar dabūt.

T Točno 11.11.2011

Točno, dzert vajag mazāk, jo Lanai ir sākusies personības trīskāršošanās.Kas tas par ūķi, pat Latgalē gateros maksā krietni vairāk, ož pēc apmelošanas un attiecību kārtošanas.

S Sultāns 13.12.2011

Slinķiem skaidrs ka nemaksā! Mūsdienās maksā par padarīto darbu, nevis par muļķa laišanu. Cik man zināms, LATVĀŅOS algas esot vienas no lielākajām rajonā.

Visu cieņu,
SULTĀNS

Vestiena

N nika43 24.03.2016

kādreiz bija laba alga,tagad par pārstrādātām stundām,dienām knapi iznāca minimālā alga.Saprotams, ka uzņēmējam nav viegli,ber tomēr jāmaina attieksme pret darbiniekiem,tie nav suņi,bet cilvēki..