Gastrobārs Sporta Pagalms - Krāpšana

Nesen biju lieliskā pasākumā, kur bāra pakalpojumus sniedza Gatrobārs Sporta pagalms - vilšanās. Klientiem tika piedāvātas 2 dzērienu kartes - viena ar vīnu, konjaku utt., otra ar 4-5 dažādiem spritz kokteiļiem. Ja tiek piedāvāta atsevišķi spritz dzērienu karte un spritz viena no sastāvdaļām ir prosecco, kā gan prosecco varēja beigties pēc nepilnām 2 stundām? It īpaši, ņemot vērā, ka uz pasākumu bija ieradušies mazāk cilvēku kā plānots. Prosecco tika aizstāts ar sprite, cena netika samazināta. Uz jautājumu, kāpēc tā, ka sprite un prosecco nav vienas kategorijas dzērieni ne garša, ne cenas ziņā, saņēmu atbildi, ka maksāju par kokteili nevis tā sastāvdaļām. Pasākums ilga vēl 4h un uz jautājumu, vai tiks atvests prosecco, atbilde bija nē. Līdz pašām pasākuma beigām spritz dzērienu karte tā arī netika izņemta no piedāvājuma un visi klienti, kas pasūtīja spritz turpināja saņemt prosecco vietā sprite ar ledu. Tā ir gan patērētāju maldināšana par saņemto dzērienu, gan naudas izkrāpšana no patērētāju maciņiem. Vēl viens nepatīkams pārsteigums, ka spritz kokteilim kaut kas tika pieliets no Jagermeister pudeles - tā esot citronu sula, paskaidroja bārmenis. Kāpēc gan dzērienu tirgotājam, kurš ir saņēmis alkohola tirgošanas licenci, citronu sula jātur Jagermeister pudelē? Lai cik labs bija pasākums, šāds neprofesionāls / nekaunīgs pakalpojuma sniedzējs kopējo vakaru spēja pabojāt.