Gas,Olsen,Camel,Trek"Travel,Nerphy"

Zdrastvujte! Rabotala v odnom iz etix mogozinov(eto vse odna set) sleduet, 4to i xozjain u nix odin, i na4alstvo. Ne idite tuda rabotat, vse ot tuda uxodjat. Postavili v magazinax kameri, 4to bi sledit za prodovcami, objazatelno 4to nibud najdut za 4to pridratsja i vi4tut iz zarplati! More proverok, ne dajut rabotat normalno!

I

N Nadja 08.05.2007

Eto 4istaja pravda-ja tam otrabotala bol$e 2 let-takoe svinskoe otno$enie k prodavcam.Poetomu,kogda kollegi vorovali,ja tolko rada bila za nih!Da i hozjajka-takaja fifa-na vseh svisoka smotrit.Vse ejo mezdu soboj $ljuhoj litovskoj nazivali!

A Alesja 17.03.2008

Es arī esmu tur strādājusi un pilnībā piekrītu autorei, ka ofisa attieksme ir drausmīga, ja būsi kluss kā muļķa aitiņa un neko pretī neteiksi, tad viņi ņirgāsies par tevi un no algas iespējams neko neatskaitis, bet, ja viņiem darbiniekā kautkas nepatiks, kaut vai balss tembrs, tad viņi nedos mierīgi strādāt, zvanīs uz veikalu un aizrādīs, ka tu lūk stāvi sakrustotām rokām, par to minus 15Ls no algas, bet ja tu pats izdomā aiziet no darba tad noteikti vēl arī no algas atvilks pamatīgu summu, tā man bija, un būs sajūta ka mēnesi strādāji par pliku velti. sevi cienošam cilvēkam nav ko tur darīt pie tādām aitām, vēl jo vairāk pakļauties katram viņu rīkojuma (bieži vien apsurdi rīkojumi) tagad savā jaunajā darba vietā jūtos labi, esmu apmierināta gan ar kolektīvu, gan ofisu un esmu priecīga ka aizgāju no tā drausmīģā uzņēmuma.

L Liāna 05.01.2011

Pilnīgi piekrītu - pagaidām tur vēl strādāju, bet apstākļi šausmīgi, visas vecākās kolēģes saka, ka pilnīga ņirgāšanās par cilvēkiem.