Garage Friday 13 - Krāpšana

Intars Lazdiņš. šim meistaram nodevu savu auto, kuru viņš pieprasīja (iepriekš biju runājusi, ka vajadzētu kaut kad sakopt savu auto) steigā, lai nekavētos darbi uz kosmētisko remontu (piekrāsošanu-lizuma ielā 3. garāžu korporatīvā "Kristāls" ). Meistars pēc kārtīgākas apskates, kad bija pagājušas jau divas nedēļas, paziņoja, ka auto ir jāpārkrāso pilnībā viss + ir metināšanas darbi. Par metināšanu pieprasīja 300 eiro, par sagatavošanu, nokrāsošanu 800 eiro, pa draugam (piebilstot, ka pa divām nedēļām auto būs gatavs). Pagāja nedēļa un metinātājs bija savu darbu izdarījis. (Pagājušas jau 3 nedēļas) Tad pēkšņi uzradās problēma ar motoru (motors esot jāmaina un to labāk esot darīt pirms pārkrāsošanas). Pagāja atkal vairākas nedēļas (motora maiņa). "Tad neesot laika, tad nav pareizie instrumenti un vēl nez kādas problēmas"-atrunājās man. Beidzot motors nomainīts, viss sametināts un nu var krāsot. Atkal sākās: "Nav laika, 100. citi darbi, mašīna salūzusi pašam." Pienāca 30.augusts kad atsūtīja bildi, kurā redzams, ka auto atrodas izjauktā stāvoklī, sašpaktelēts uz evakuātora, kurš: "Vedīšot auto uz krāsošanas kameru krāsot." Divas nedēļas auto pabija krāsotavā-tā arī automašīna netika nokrāsota, jo: "Esot piečakarēts un rakstot policijā iesniegumu par šo krāsotavu, ka auto ir nokrāsojuši ļoti slikti un visa krāsa ir sačakarēta." Tad viņš manu auto esot aizvedis uz Mārupi, pie čoma nokrāsot (uzprasīja man 360 eiro 27.09.2017 un parakstīja uz papīra, ka mašīna būs gatava 29.09.2017, lai varētu iegādāties krāsu, samaksāt strādniekiem un izlabot "Krāsotavas" defektus. Šodien ir 17.10.2017 un auto šķietami nav pat nokrāsots. Kopš 29.09.2017 ir dzirdēts tikai: "Nedēļu biju slims, nevaru pieķerties darbiem, pēc tam viņš vācot komandu, lai pēc pāris dienām var salikt auto, tad atkal laika neesot utt.." Nu bija mērs pilns un teicu, ka tad es braucu un savācu no viņa auto, uz ko viņš atbildēja: "Tu mani te nekomandēsi, kas man jādara, man Tev nav jāatskaitās, auto dabūsi, kad es būšu viņu pabeidzis utt.." Teicu, ka rakstīšu policijā iesniegumu, ka viņš ir piesavinājies man piederošu īpašumu-uz ko viņš man atbildēja: "Tiksimies tiesā, es tevi izģērbšu līdz kniedei." Tagad viņam esot zilā lapa, 3.nedēļas guļot slims, viņam esot psihoterapeita atzinums, ko es viņam esot nodarījusi interesējoties par savu auto (pēdējā laikā, pašsaprotami, katru dienu teju zvanīju un vaicāju, kas ir ar manu mašīnu, cik tālu.) Uz doto brīdi ir pagājuši praktiski 4.mēneši un tagad auto viņš sola atdot tikai pēc tiesas lēmuma. (KAS NOTIEK?) Vai šis cilvēks ir garīgi pieskaitāms? Dalāmies, lai kāds cits neiekrīt šī apšaubāmā biznesmeņa lamatās.

B

Dainis 18.10.2017

Šādi uzrauties, es domāju, ka čalis jūs normāli čakarējis, jo pats sapinies savā gudrībā..

B Bēdīgais1990 21.10.2017

Bēdīgi!
. Vai Jums ir noslēgts savstarpējs līgums ? Uz kāda pamata viņš Jūs var sūdzēt tiesā,cietušā persona esat tak Jūs.
Veršaties policijā ar iesniegumu, tālāk tiesā pret šo personu !