www.sudzibas.lv Gandrs Neizpilda garantijas nosacijums

SIA Gandrs / ritenis - Neizpilda garantijas nosacijums

Vēlos paust savu neapmierinātību ar šo veikalu. Nopirku savu velosipēdu, pēc 3 mēnešu lietošanas noplīsa man pedālis. Garantijā ir teikts, ka riteņa rāmim garantija 3 gadi, detaļām 1 gads. Skaidri arī garantijā ir definēts uz kādām detaļām neattiecās garantija (riepām, kamerām, ķēdi, ķēdes aizsegu, ritenīšiem, trosēm, elektrības vadiem, bremžu uzlikām, no jauna pievienotām detaļām). Veikla pārdevēji neatzīst, ka pedāļi ietilpst garantijā un atsakās veikt garantijas remontu it kā pedāļi vispār nav riteņa sastāvdaļa. Runāju ar 2 cilvēkiem no veikala (pārdevejs, servisa meistars) un katram ir sava interpretācija par garantijas detaļām. Servisa meistars vispār bija izbrīnīts, ka garantijā ir iekļauts kaut kas ārpus rāmja. Kas varētu liecināt - vai nu ir kvalitatīvi riteņi vai arī cilvēkus ar pretenzijām sūta 3 mājas tālāk. Iesaku, pērkot riteņus ar garantijām uzmanīties. Patiesība skāde ir maza, bet kaitina, aizvaino tas, ka tavi čakarē nespēj izskaidrot, kapēc pedālis nav garantijā.

S sss 07.07.2009

jebal sūds pilnīgs :D atrodi dzīvi

J Jenks 07.07.2009

Aizej pie jurista.. Jurists maksaa 10 Ls.. Labi pedalji no 25 Ls

A aivarsk 07.07.2009

kas tad notika, gumija noplīsa vai ?
Gandrs veikals ir ar senu tradīciju :)

J Juris 23.09.2009

Garantija ir garantija.
Kada parakstita tada japilda
Sudzi tiesa

V Valters 23.11.2009

Jautājums, vai obligāto garantijas apkopi mēnesi pēc iegādes izgājāt? Nezinu, kā ir Gandram, bet citiem veikaliem tādas ir, un ja netiek izietas noteiktajā laikā, pārdevējam ir tiesības garantiju anulēt. Šīs apkopes nav kārtējais piepelnīšanās veids (atkarīgs no meistara), bet tiešām uzlabo kalpošanas kvalitāti ilgtermiņā..
Īsāk, ja tas pedālis būtu laicīgi pievilkts, nekas tāds nebūtu noticis.

K kokaa 05.02.2010

Un apkope pēc mēneša ir obligāta. CItādi garantija neskaitās.

P pufa 05.02.2010

kāpēc tev bija jāpērk savs velosipēds? kādas funkcijas pilda elektrības vadi velosipēdam?

A archis 25.02.2010

''Jautājums, vai obligāto garantijas apkopi mēnesi pēc iegādes izgājāt?'' - Jā. Nebūtu šis incidents būtu patstāvīgs šī veikala klients arī turpmāk, riteņa apkopi apzinīgi veicu citur.

''Gandrā nekad nevienam nemainīs pedāļus, jo tie, kas uzlikti visiem velō ir tā saucamie "pagaidu" pedāļi, kas IR pilnīgs sūds un paredzēti tikai, lai pēc nopirkšanas uz mājām var tikt.'' - Līgumā nekas tāds nav aprunāts par pedāļiem. Es kā klients esmu ieinteresēts nopirkt drošu/kvalitatīvu riteni bez kaut kādiem pagaidu elementiem.

''kādas funkcijas pilda elektrības vadi velosipēdam?'' spidometrs, lukturi un tml. elektronika.

L Laimonis 22.03.2010

Nopirku aizmugurējo pārslēdzēju un gāju piecas reizes, tie pediņi Piļķis un rebauers tikai raksta, ka lai tik nāku un mainu, bet kad aizeju sola pa sados pa muti, bet pa garantiju tur nevar būt ne runa, turieties no tiem Čošnikiem pa gabalu