www.sudzibas.lv Gandrs Pārdevēju attieksme Gandrs veikalā

SIA Gandrs - Pārdevēju attieksme Gandrs veikalā

Biju nolēmusi iegādāties kārtīgu telti ilgstošai lietošanai. ''Gandrs" veikalā bija gana liela izvēle un kvalitāte arī šķita pieņemama (Valmierā). Kad biju izvēlējusies sev piemēroto devos pie kases, taču tur pusis paziņoja, ka uz preces esošā cena nav pareiza!!! Īstā cena esot par latiem 20 dārgāka.. Tā uz manas izvēlētās telts esot veca akcijas cena. Lai gan otrs pārdevējs centās iebilst, ka varbut var iedot kādu atlaidīti, šajā veikalā es vairāk neiegriezīšos... :(

E

A Arnis 30.10.2010

Šajos laikos, kad visi veikali cenšas viens otru pārspēt ar atlaidēm tā dažreiz gadās. Labi tas galīgi nav, bet arī traģēdija nekāda. Es pats tā veikala cens iepētu gandrs.lv un dzīvoju bez pārpratumiem.

H Helga 30.10.2010

Domāju, ka neiegriežoties vairs nekad Gandra veikalos, Evija sevi tikai apdalīs, jo pilnīgi nopietni uzskatu, ka tie ir labākie nozares veikali. Žēl, ka darbinieku neizdarības dēļ viņai tā gadījās.

M Markuss 31.10.2010

Iepērkos pietiekoši bieži šajā veikalā un par pārdevējiem varu teikt tikai to labāko.. :) Pirmkārt, jau neieteiks nekādus mēslus un, otrkārt, arī sarunāt viskaut ko var, ja vajag.
Un vispār katrs var kļūdīties! :)

V Valdis 06.09.2011

Bet manuprāt pārdevēji taču nāca jums pretī un piedāvāja atlaidi ! Domāju, ka citā veikalā tā pretī jums nenāktu !

C cirands31 15.06.2012

Velosipēdiska problēma - pāris nedēļas atpakaļ ritenim izlūza spieķis un tā rezultātā disks sāka mest astotnieku. Nolēmu iebraukšu Gandrā sataisīt - nu tak firma tipa ar vārdu!!! Tā es tobrīd domāju!
Šie spieķi nomaina un viss itkā štokos! Vienīgi gar ventili torčī kaut kāda gumija???
Pēc nedēļas - pāgājušā vīkendā izbrauciens gar Gauju. Pēs 1km salūzt vēl viens spieķis un astotnieku uzmet tā, ka nevaru pabraukt. Paveicās Rāmkalnu laipnie puiši man aizsit citu disku ar riepu un viss kārtībā.
Vakar aizvedu uz Gandru sataisīt kaiti. Pēcpusdienā steigā saņemot riteni (tas ir laikam vienīgais pluss, ka tik ātri sataisīja), šie saka Jums ass bija salocīta - nomainījām - nē nu, ja vajag, tad vajag un 8Ls kopā par visu ar OK. Pamanu, ka gumijiņa gar ventili joprojām torčī, kaut iepriekš palūdzu novērst montāžas defektu. Izlabošot - ok 5 min un gatavs - īpaši nepētot priecīgs braucu mājās, jo svētdien atkal jābrauc.
Šovakar liekot riteni pie rāmja konstatēju, ka ass ir neriktīga - paredzēta ar diska bremzi - riepa strīķējās gar rāmi!!! Ventiļa metāla gals, ko nopirku ir samainīts pret melno plastmasas!!!

Dzīvoju no tā Gandra veikala (pārdaugavā) nieka 30km attālumā!!! tātad rīt 60km turp atpakaļ un viss visticamāk tiks novērsts - bet mieles uz mēles pamatīgas ! rīt lamāšos pamatīgi!

Ausainītis 15.06.2012

Tas taču ir serviss, tur vēl valda padomjlaiku likumi! Ja nav slinkums, un rokas aug no pareizās vietas-remontē pats, būs krietni lētāk!

G Gandra EX klients 03.08.2016

Es arī biju labs klients kamēr pirku velosipēdus un tūrisma piederumus. Bet tikko parādījās problēma 6 eur!! vērtībā un 100% viņu pārstāvētā zīmola/produkta vainas pēc, tā es tiku pasūtīts! Iegādājos dubļu bleķus, kuri pēc specifikācijas 100% derēja manam velo, bet dzīvē izrādījās, ka neder .Man netika piedāvāti nekādi varianti, kaut es būtu bijis ar mieru pat, lai man šo preci samainītu kaut pret lietotu, galvenais, kas atbilst specifikācijai un man der. Pateica, ka viņi nevarot mainīt vai atdot naudu, jo tie ir lietoti!? loģiski, ka lietoti, jo es ar viņiem nomocījos, mēģinot tos uzstādīt un pieregulēt, lai tie derētu. Beigās es pats uzprasījos rakstīt pretenziju, kas tagad ir pie viņu vadības. Gaidu atbildi. Vnk esmu šokā biju par Kalnciema pārdevēju attieksmi. Neviens risinājuma piedāvājums, tikai visu laiku tika norādīts, ka esmu pats vainīgs, jo sākumā nepārbaudīju (Kā?!) un iegādājos nepareizu!?! preci. Viņi nenesot atbildību, ja specifikācija gadījumā nesakrīt ar realitāti! Nekad mūžā tur vairs.